Ubuntu 20.04 versija

A
  • 29 Kov '20

Sveiki,

2020 m. Kovo 19 d. „Ubuntu“ kūrėjai stabilizavo būsimojo „Ubuntu 20.04 LTS“ vartotojo sąsajos plėtrą. Tai rodo dokumentacijos proceso pradžią ir vartotojo sąsajos atnaujinimų pabaigą. Tačiau pakeitimus vis tiek galima atlikti patvirtinus išleidimo komandą.

Kitą dieną, išbandydamas kasdienį „v20.04“ kūrimą, radau kažką labai keisto prisijungimo ekrane. Be abejo, aš pastebėjau ir kitus atnaujinimus, pavyzdžiui, pyptelėjimą diegimo pradžioje. Man tai gerai, bet man dar labiau rūpi dėl įvesties lango suderinimo prisijungimo lange.

Prisijungiant slaptažodžio įvesties laukas atrodo labiau į dešinę, o ne į centrą ir suderintas su avataro piktograma ir „Ubuntu“ logotipu. Taip, dabar ji turi naują paslėpimo piktogramą.

Ubuntu 20.04 LTS prisijungimo ekranas
Ubuntu 20.04 LTS prisijungimo ekranas
Net ir atrakinus ekraną, tiesiog spustelėjus užrakinamą ekraną (taip pat dėka GNOME atnaujinimo), jis vis tiek išlieka tas pats. Jis turėtų būti trumpas arba tiesiog šiek tiek pasislinkti į kairę, kad atitiktų likusius komponentus.

„Ubuntu 20.04“ atrakinamas prisijungimo ekranas
„Ubuntu 20.04“ atrakinamas prisijungimo ekranas
Ar „Ubuntu 20.04“ įtraukė „GNOME 3.36“?
Čia norėčiau paminėti dar vieną dalyką: kasdienis kūrimas, kurį aš atsisiųsdavau kovo 20 d., Iš tikrųjų buvo naudojamas GNOME 3.35.91.

„Ubuntu 20.04“ su „GNOME 3.35.91“
„Ubuntu 20.04“ su „GNOME 3.35.91“
Iki tol jis nebuvo atnaujintas į naujausią GNOME 3.36, kuriame įvesties ekrano įvesties laukas atrodo gerai. Taigi, ar „Ubuntu 20.04“ reikia įtraukti „GNOME 3.36“, ar jie jau tai padarė?

GNOME 3.36 prisijungimo ekranas
GNOME 3.36 prisijungimo ekranas
Spėk? jie pasiekė GNOME 3.36, kurį patvirtinau ir šiandien. Tačiau šios problemos (anot mano) dar nepastebėjome arba turėtume manyti, kad tai yra naujas dizainas. Tikiuosi, kad „Ubuntu“ projektavimo komanda tikrai į tai pažiūrės.

Ubuntu 20.04 GNOME 3.36
Ubuntu 20.04 GNOME 3.36
Palyginti su „Ubuntu 19.10“, kuriame naudojamas „GNOME 3.34.1“, prisijungimo ekranas, „v20.04 LTS“ neturėtų atšaukimo ar prisijungimo mygtuko. „Ubuntu 20.04“ suteikia įvairių vizualinių pakeitimų, kuriuos taip pat įvertinsite.

„Ubuntu 19.10“ prisijungimo ekranas
„Ubuntu 19.10“ prisijungimo ekranas
Pagaliau galiu čia klysti, tačiau būdamas normalus „Ubuntu“ vartotojas man atrodo keistas dalykas, todėl aš juo pasidalinu su jumis. Nesvarbu, ar jūs manote tą patį, ar ne, prašau pasidalinti savo nuomonėmis žemiau esančiame komentare. Norėčiau perskaityti jūsų perėmimą.