Klausimai perkančių naują kompiuterį

W
  • 1 Lie '12

@artis41 rašė:
Turiu HP Compaq nx 6310 penkis metus laiko ir jokių problemų neturiu. Kodėl čia dauguma "varo" ant HP ? Šiaip dairausi vėl į HP. Įdomu Lenovo kompai?

Tikriausiai varo todel, kad asmeniniai anekdotiniai atvejai nesiskaito. Tai yra puiku kad tavo kompiuteris nesugedo ir puikiai veikia, bet statistika kalba ka kita.
Nera aisku pacios naujausios, bet kas buvo per keleta pastaruju metu ganetinai neblogai nusako sitas straipsnis
http://www.finestdaily.com/news/the-lat ... rands.html

Kas tingi skaityti, isvados kad HP uodegoje pastoviai.

R
  • 1 Lie '12

@windows rašė:
Kas tingi skaityti, isvados kad HP uodegoje pastoviai.

Aš tingiu ir nelabai suprantu. Kelintoj vietoj Clevo?

A
  • 2 Lie '12

@raimeksas rašė:

@windows rašė:
Kas tingi skaityti, isvados kad HP uodegoje pastoviai.

Aš tingiu ir nelabai suprantu. Kelintoj vietoj Clevo?

A
  • 2 Lie '12

@artis41 rašė:

@raimeksas rašė:
Aš tingiu ir nelabai suprantu. Kelintoj vietoj Clevo?

Įtariu turėjo omenyje: http://en.wikipedia.org/wiki/Clevo (tiesa sakant ir aš negirdėjau šios firmos anksčiau, matyt dėl to mažai laptopais besidomiu).

J
Jagis332
Jagis Vertas
  • 20 Sau '23

Čia išgirdau daug patarimų, noriu nusipirkti sau kalėdinę dovaną.

  • 1
  • 27 Rugs '23

@Igelis sakė:
Sveiki, neradau temos tokios, jei pražiopsojau, labai atsiprašau.
Kartais prireikia protingų ir patyrusių žmonių patarimų, nes ne visiems aišku kaip su geležies palaikymu.
Perku laptopą darbui (ofiso programos, CorelDraw, deja, ir pan.), naršymui, filmams, muzikai. Kadangi kompas nebus labai nešiojamas, renkuosi 17'' ekraną. Mano galva Dell Inspiron 17R su i3 2 Ghz procu, 3GB RAM, 320 GB HD už 1300-1400 lt bus pats tas. Vaizdo korta - Intel, Wireless - Intel Centrino todel Šiame portale
Čia kompo parametrai.
Ar draugaus Linux su juo? Jei turit pastabų, būtų malonu išgirsti. Ačiū

Labas! Naudoju "Dell Inspiron 17R" su panašiais parametrais ir man viskas veikia gerai. Linux diegimas nekėlė problemų, tačiau reikėjo atsisiųsti kai kurias tvarkykles atskirai. Jei planuojate naudoti CorelDraw ir kitas programas, gal turėtumėte investuoti į daugiau RAM, bet kitu atveju manau, kad tai puikus pasirinkimas.