Linux'ai sename PC

P
  • 18 Bir '09

Sveiki.
Kurie linux'ai veiktu sparciausiai sename PC: Celeron 500 Mhz, 198 ram, 15 Gb Hdd. Kompiuteris bus naudojamas, tik www ir skype'ui. Siuo metu instaliuoti ubuntu 9.04, veikia labai letai.

P
  • 19 Bir '09

Juos gan keblu suinstaliuoti i Hdd

D
  • 19 Bir '09

Minimalios linux distribucijos - čia. Mažiau reikli Xubuntu iš *buntu.

J
  • 19 Bir '09

patarciau linux mint su fluxbox turetu puikiai veikt

T
  • 31 Rugp '09

Man pvz ant 400 instaliavau http://crunchbanglinux.org tai visai neblogai. Labai draiverius gerai suranda. Jei esi labai patires Alt linux lite 4.0 ar 5.0 pabandyk. Ant senuko P-233, labai gerai sukasi

A
  • 31 Rugp '09

Dar teoriškai zenwalk ir vector linux taikosi į šitą sektorių.

N
  • 31 Rugp '09

arch linux su lxde skristu. o ir kde 3.5 ant tokio kompo arch linuxe veiktu labai normaliai

T
  • 1 Rugs '09

Dėl mėtinių,tai žiūriu skeptiškai,nes man su PIII 700 MHz strigo bjauriai,bent jau 8.10 pagrindu darytas variantas. Vector gali tikti. Pats patarčiau pabandyti tokius variantus: macPupOpera, pagamintą Puppy pagrindu,su E17 grafine aplinka. Visas CD "sveria" net 131 MB Antras mano išbandytas variantas - Mepis Antix. Jie patys giriasi: "antiX is designed to work on computers with as little as 64 MB RAM and Pentium II or equivalent AMD processors, but not K5/K6 processors. 128 MB RAM is the recommended minimum." Man abu šie variantai veikia puikiai. Beje, antix yra debian pagrindu ir tikrai visos debian repo tinka 100%. Dar vieną įdomų daiktą atradau netyčia : va, čia. Patiko galimybė tiesiog online susikomplektuoti savo OS. Instaliuoti dar nebuvo laiko,bet iš liveCD greitis tikrai įspūdingas:)

N
  • 2 Rugs '09

jei nesi visiskai zalias nat linux, tai gali isbandyti archlinux.

A
  • 2 Rugs '09

dabar yra isleistas LXDE pagrindu Lubuntu 9.10 alpha kazkuri ir bus ubuntu dalis bei veik programos tinkancios ubuntu. turetu pasirodyti galutine kaip ir ubuntu 9.10. iso sveria 342 MB, sian bandysiu ir papasakosiu kaip sukasi ant 900MHz celerono

A
  • 3 Rugs '09

kraunasi be problemu ir tiesiog skraido, uzkrovus is USB, tik neradau kaip instaliuot i SSD

K
Krisna
Rolandas Krisna
  • 26 Lap '17

Tik vakar isidejau LINUX LITE 2017 11men. Labai nustebino greitis net ant senuko acer aspire. Dar idejau VIVALDI naršykle,kad suspartint int. Tik jai reik idet adblock.ir flash player - gugle lengva rast.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 1
  • 26 Lap '17

VIVALDI turi ne kokia reputacija, o ir varikliukas ten to pacio Chrome, jeigu reikia tikrai greitos narsykles tai rekomenduoju naujaji Firefox Quantum. O jeigu nori Chrome varikliuko tai yra Qutebrowser, naudoju daugiau nei metai laiko prie AwesomeWM, nera paprasta ismokti ji, bet pramokus geriau nerasi.