Pamoka verta 50$.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 14 Grd '17

Noriu pasidalinti tokiu nelabai maloniu nuotikiu, gal kam pravers.

Turbut daugelis perkame internetinese parduotuvese, gal tik ne visiems teke susidurti su muitine. Perku ir gana daznai, bet su tokiu atveju susiduriau pirma karta, o ir del to esu visiskai pats kaltas. Nusprendziau atnaujinti bateriju krovikli, tuo paciu isbandyti ka gi siulo kitaicai, kainos 18650 bateriju suviliojo. Surasti geresni pakroveja nesudare rimtesniu problemu, pasirinkau jau visu "youtuberiu" isbandyta Liitokala lii-500. Baterijas rasti pasirode net labai sudetinga uzduotis, beveik visi kitaicai nurodo tokius skaicius kaip "10 000mAh", kas realiai buna ne daugiau 100mAh, bet pas pardaveja kuris parduoda Liitokala pakroveja radau ir Liitokala baterijas. Niekad apie tokias nebuvau girdejas, bet kaina ~17€ (4 vienetai) ir talpa 3400mAh bei teigiami atsiliepimai suviliojo, tad paemiau ju 8.

Pries sumokedamas (suma aisku virsija 22€) paprasiau pardavejo jog siustu atskiromis siuntomis, nu kad apsidrausti, nes is patirties zinau jog Lietuvos muitine jau senai netiki nurodoma kitaicu kaina ant siuntos. Pardavejas atrode malonus, atrase greitai jog nesijaudinkit, viska jis padarys ir nebus jokiu problemu, bei perspejo jog sumokeciau greiciau nes turi mazai vienetu prekyboje, ka as aisku ir padariau. Ir tai buvo pirma klaida, visada reikia isitikinti jog pardavejas jus suprato.

2017-10-19 Apmokejau ir jau kita diena dave sekimo koda (jie sugeba ji gauti dar net siuntos neissiunte). Aisku nieko nelaukes uzklausiau gerojo kitaico, kodel sekimo kodas tik vienas? Siuntos turejo buti dvi. Pagalvojau gal nieko tokio, gal kita siunta nera registruota... Ir cia jau mano antra klaida, reikejo kelti Disput'a/skunda :-)
2017-10-22 Paste siunta priimta.
....
2017-11-16 Siunta pasieke Lietuva.

2017-11-18 Siunta nusiusta i Lietuvos muitine patikrinti. Pagalvojau jog protinga ideja butu uzklausti muitines, kuom gi jiems nepatiko ta siunta (jie turi tam spec e-pasta, bendradarbiauti per LT pasta uztrunka daug). Jau kita diena gavau nuo deklaranto atsakyma su siuntos nuotrauka ant kurios uzrasyta kaina 50$ + nurodomos visos prekes uz kurias as sumokejau. Parasiau apie tai pardavejui, bet jis vis dar neatrases man i pirma klausima!

2017-11-19 Pakeliau taip vadinama "Dispute" (ginca), gi as prasiau jog man siustu ne viena siunta, kaip cia taip kitaicas mane ignoravo!

Aisku, galejau ismuitinti, bet va pirkau ne tik pakroveja su baterijomis, bet ir taip random niekuciu todel pilna suma gauvosi kiek daugiau nei 200€ kuria sumokejau vienu pavedimu. Ir cia jau trecia klaida.
Nusprendziau parasyti deklarantui jog ant siuntos nurodoma informacija yra neteisinga, todel siuskit ja atgal. Mano ketvirta klaida :-)
Taip padariau vien del to, kad maniau jog parduotuve mane supras, sutiks jog pardavejas kitaicas suklydo, siunta gaus atgal ir man issius kita.

2017-11-25 Pardavejas pabudo, bet be jokiu komentaru nusprende "refund only EUR € 0,00" su kuom aisku as nesutikau.
Tada po n laiko parduotuves "Case Management Team" nusprende jog mazai laukeme ir turetume dar palaukti 5 dienas. Islaukus tiek laiko jie vel nusprende jog turetume dar kiek palaukti... Ir dar... Visa ta laika kad ir kaip stengiausi buvau ignoruojamas pardavejo.

2017-12-12 Ta pati "specu komanda" nusprende jog gana laukti, laikas butu informuoti mane ko jiems reikia kad uzdaryti ginca, todel liepe man gauti oficialu dokumenta kuris nurodo jog grazinimas del mano arba pardavejo kaltes, jeigu as to nepadarau per 5 dienas tai pinigai nukeliaus i pardavejo kisene.

Aisku jeigu gaunu jiems dokumenta kuriame bus nurodoma jog as grazinau siunta atgal tai negausiu jokiu pinigu. O mano siunta jau nusiusta atgal pardavejui... Nors 5 dienos dar neprabego, bet jau ir taip aiskus pinigu likimas, del to esu pats kaltas.

Bukit atsargus, neuzlipkit ant to pacio greblio. 50€ nera tiek daug jog del to nusirauciau plaukus, bet tai mano pirmas toks nuotykis e-parduotuvese, tikiuosi paskutinis!