Ubuntu 14.04 LTS
Atsisiųsti

Kaltinimai Ubuntu dėl Red Hat smukimo.

Tony Mobily parašė straipsnį, kuriame teigia, kad Red Hat linux'ui ateina galas dėl Ubuntu pasirodymo, todėl kad vis daugiau žmonių pereina iš Red Hat'o į Ubuntu.

Savo bloge Mark'as Shuttleworth'as paneigė tokias mintis aiškindamas, kad Ubuntu tikslas nėra siekti populiarumo smukdant kitas Linux distribucijas, be to šių dviejų distribucijų tikslai yra skirtingi.

Tony Mobily
straipsnyje
teigiama, kad Mark'as padarė kelis dalykus - subūrė tikrai protingų žmonių bendruomenę, kurios pagalba buvo sukurta pirmoji linux distribucija, kuri padaryta gerai, kitas dalykas, kurį padarė Mark'as, tai atitraukė labai daug vartotojų nuo Red Hat'o.

Tačiau Mark'as Shuttleworth'as savo bloge paaiškino, kad toks pareiškimas nėra teisingas, kad Ubuntu tikslas yra teikti nemokamų programų rinkinį vartotojas, suteikti jiems visiška laivę, o Red Hat metė iššūkį tokioms kompanijoms kaip Sun ir Microsoft, kurdami naują alternatyvų verslą.

Komentarai

NJ portretas

re: Kaltinimai Ubuntu dėl Red Hat smukimo.

Žmonės renkasi tai, kas geriau.
Tony Mobily, atrodo, to nesupranta.

Cacunia portretas

re: Kaltinimai Ubuntu dėl Red Hat smukimo.

Aš tai norėčiau kad būtų kuo mažiau distribucijų, bet keletas gerų. Galėtų visi programuotojai susivienyti ir kurti pvz. dvi distribucijas, viena iš jos optimalizuota GNOME, kita-KDE aplinkai.

Neoman portretas

re: Kaltinimai Ubuntu dėl Red Hat smukimo.

Kazkoks absurdas.. nuviliojo vartotojus... tai stenkis kad nenuviliotu... paprasta politika, zmones eina ten ku geriau taip buvo ir bus.

o del distru tai sutinu su Cacunia.. galetu but ju maziau... db ju kruvos...Galetu daryt bent pora normmaliu... ir nereikia ju optimizuoti nei kde nei gnome... pats useris susimes kokia nori grafine.. nes man nei toks nei tos nereiktu... todel geriausia padaryt viena sistema kaip pvz gentoo kur viskas kompiluojamasi, o kita binarikem varoma.. ir psio :) mano nuomone :D

Ernetas portretas

re: Kaltinimai Ubuntu dėl Red Hat smukimo.

Cacunia, pamiršai dar du gerus daiktus - fluxbox ir XFCE.

Ne visada žmonės eina kur geriau(šiuo atveju taip ir yra).

mevvis portretas

re: Kaltinimai Ubuntu dėl Red Hat smukimo.

na jau jei ubuntu isiediagia vartotojai kurie nezino kaip prisijungti prie interneto per dhcp.. tai cia revoliucija o ne vartotoju vagimas..

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai. If you have a Gravatar account, used to display your avatar.
  • Web puslapiu adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Leidžiamos HTML žymės: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br><b>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Images can be added to this post.

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą