Ubuntu 14.04 LTS
Atsisiųsti

Google mokės atrinktiems studentams po 4500 dolerių už atviro kodo kūrimą.

Šiais metais Google ir vėl planuoja mokėti trijų mėnesių trukmės stipendijas studentams, kurie plėtoja esamus arba kuria naujus atviro kodo projektus. Panašioje praeitų metų programoje dalyvavo 400 studentų iš 49 pasaulio šalių. Jie padėjo keturiasdešimčiai atviro kodo projektų. Paraiškos priimamos nuo 2006 metų gegužės 1 d. Kreiptis su pasiūlymais gali kreipimosi metu studijų dar nebaigę bakalaurai, magistrai ir doktorantai. Atvirą kodą jie kurs tose šalyse, kur šiuo metu gyvena.

Atrinktiems projektams Google skirs po 5000 JAV dolerių, iš kurių 500 bus skirti pačiam projektui (už vadovavimą studentui), likę 4500 - pačiam studentui už darbą.

Atrinktiems projektams Google skirs po 5000 JAV dolerių, iš kurių 500 bus skirti pačiam projektui (už vadovavimą studentui), likę 4500 - pačiam studentui už darbą. Įvairius mokesčius studentas turės sumokėti pats.

Paraiškos sėkmė priklauso ne tik nuo studento, bet ir nuo paties projekto, todėl verta rinktis reikšmingus, pajėgius konkuruoti atviro kodo projektus (pavyzdžiui, įvairias GNU arba Apache bendruomenes).
Vienas asmuo gali pateikti iki 20 paraiškų, tačiau tik viena iš jų galės būti priimta.

Paraiškoje turi būti projekto pasiūlymas, paaiškinta dalyvavimo būtent šiame projekte priežastis ir įtikinamai pagrįsta, jog pareiškėjas yra geras kandidatas planuojamam darbui vykdyti. Paraiškoje taip pat pateikiama informacija apie kandidato išsilavinimą bei patirtį ir kiti duomenys, kurie gali turėti įtakos sprendimo procesui.

Daugiau informacijos galima rasti adresu http://code.google.com/soc/studentfaq.html

Šaltinis: http://www.akl.lt/naujienos/?id=naujiena_413

Komentarai

Svečias portretas

A simple thought can

A simple thought can transform you forever. So cultivate beautiful thoughts, ugliness never. - Dony McGuire

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai. If you have a Gravatar account, used to display your avatar.
  • Web puslapiu adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Leidžiamos HTML žymės: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br><b>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Images can be added to this post.

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą