Ubuntu 14.04 LTS
Atsisiųsti

MS galvoja, kad OOo atsilieka 10 metų

Alan'as Yates'as (pagrindinis Microsoft "Information Worker Group" biznio strategijos vadybininkas) IT Wire pareiške, kad "Open Office" yra tokio pačio lygio, kaip ir MS Office prieš 10 metų.

Alan'as Yates'as (pagrindinis Microsoft "Information Worker Group" biznio strategijos vadybininkas) IT Wire pareiške, kad "Open Office" yra tokio pačio lygio, kaip ir MS Office prieš 10 metų. Tariamai tinka tik vienam, izoliuotam vartotojui, kad net neturi e-pašto programos.
Straipsnis
Naujiena is čia

Komentarai

mid portretas

re: MS galvoja, kad OOo atsilieka 10 metų

o kadangi taip sako MS atstovas, tai visa liaudis tiki :) ir nieko čia nepakeisi.

Duroniux portretas

re: MS galvoja, kad OOo atsilieka 10 metų

Tegu toliau spanksta, gal ms ofice turi daugiau ivairiu funkciju bet is ju panaudojamos tik kelios... o open ofice turi tik pacias reikalingiausias

mevvis portretas

re: MS galvoja, kad OOo atsilieka 10 metų

tai kad pries desimt metu.....
turiu as mac'a su "m$ office 95"...
nu galiu pasakyt, tam kas taip šneka į nosį tol, kol ten duobė liks...

Ernetas portretas

re: MS galvoja, kad OOo atsilieka 10 metų

Duroniux, MS Office neturi Java iterpimo i ppt galimibes ir t.t.

smirnoff portretas

re: MS galvoja, kad OOo atsilieka 10 metų

Tikriausiai koks 90% vartotoju pilnai gali isiversti su OOo funkcijomis.Tik labai didelė problema ,ir kirvis OpenOffice ,kad silpnesnių PC vartotojai labai nusivilia OOo, pabandykit su Duronu 1000 ir 356ram .pasinaudot naujesniomis versijomis ,o senosios tai tikrai atsilikusios 10m. Aš tikrai ne už OpenOffice iš vis kur programotuojai žiūri kurdami jį.Tai tikrai ne konkurentas ir bloga alternatyva, Man geriau jau naudot Koffice ,o word proc. Abiword.

Čia mano nuomonė,

hieronimus portretas

re: MS galvoja, kad OOo atsilieka 10 metų

Jei jau konkreciai sako, kad 10 metu, butu gerai suzinoti, kuo tiksliau tai pasireiskia. Tai, kad nera mailo kliento, jokia beda, is biuro paketu svarbu teksto programa, skaiciuokle, prezentaciju ir duombaziu programos. Visoms kitoms (pasto klientui, grafikai, www kurybai ir pan.) yra geresniu alternatyvu. O toliau kiekviena programa reiktu vertinti atskirai. Base tik pasirode ir tikrai dar atsilieka nuo acceso. Su prezentacijom beveik nedirbu, tai nieko nesakysiu.Calc ar excel naudoju pinigams skaiciuoti, sudeti, dauginti, rasti vidurkius, apskaiciuoti mokescius ir pan. Viska vienodai gerai daro abi programos, tik calc labai baisius grafikus piesia. Excelis is pradziu irgi baidykle nupiesia, bet ja galima padaryti visai dailia, o prie calco labai ilgai kankinausi is principo noredamas ir su atviro kodo programa nupaisyti grzius grafikus, isbandziau visas nuostatas, bet nieko gero neisejo. O stai tekstams beveik visada renkuosi writeri, jis stabilesnis, patogiau dirbti su lentelemis bei numeruotais tekstais ir t.t. Apskritai, manau didieji OOo privalumai - atviri, standartizuoti formatai ir didelis progresas.
Tiesa, sutinku, kad OOo labai ryja RAM'a, ypac antroji versija. Na o siaip 90 proc. vartotoju isiverstu ne tik su OOo, bet ir su abiwordu ir gnumeric. Tiesa pasakius, man sios programos labai patinka - sunaudoja ypac mazai resursu, isverstos i lietuviu kalba, jas galima pasileisti neinstalivus, (pvz USB pagaliuke), jas lengva paildyti grameriais ir pan.

smirnoff portretas

re: MS galvoja, kad OOo atsilieka 10 metų

"Google" ketina samdyti programuotojus, kurie sieks sumažinti programos darbinės atminties reikalavimus ir padaryti programą kompaktiškesnę bei greitesnę.

Na tikėkimės akivaizdaus progreso šioje srityje, tada galima bus naudoti su šypsena :)

Ernetas portretas

re: MS galvoja, kad OOo atsilieka 10 metų

Pas mane ant Celeron(Tualatin, A80530) 1200 Mhz ir 256 MB RAM'ų puikiai su Windows 2000 Pro SP4/Gentoo 2005.1 puikiai veikia OO.o 2.
Base jau buvo pirmoje versijoje.

""Google" ketina samdyti programuotojus, kurie sieks sumažinti programos darbinės atminties reikalavimus ir padaryti programą kompaktiškesnę bei greitesnę."
Čia apie OO.o?

O šeip OO.o juk dar turi Draw su kuriuo 10 kartų greičiau nupiešiu plakatą negu su Word'u. Math - jo neturi Office, bet turi Windows(pataisykit jeigu suklydau), bet prastesnį.
O šeip tai pašto klientas būtų visai neblogai. Bet tegul Microsoft neaiškina, kad Office yra pilnavertis biuro paketas, juk jame nėra ICQ ar dar kokio brudo kuriuo naudojasi visos įmonės(neteko matyti tokios kuri nesinaudotų kokiu nors ICQ ar dar kuo). O šeip MS Outlook nėra geras pašto klientas, daug geriau Thunderbird, The Bat!, PocoMail ir kt.

Svečias portretas

re: MS galvoja, kad OOo atsilieka 10 metų

Tiesa sakant man nepatinkai OO, nes jis labai stabdo, taip pat nepatinka ir MS Office..

Patys geriausi irankiai, pilni galimybiu yra:
- vim - alternatyva wordui ar oowriteriui, su juo labai greitai ir patogiai gali rasyti teksta, teksto ivedimo funkcijomis gerokai prlenkia bet koki kita teksto redaktoriu, jei nori kokiu nors paboldinimu ir kitokiu nesamoniu gali rasyti html, kurio pagalba gali suformuoti bet koki vaizda, kas labai sunkiai pavyktu padaryti su office paketais.
- sc - alternatyva exceliui ar oocalc, jis pasikrauna per 0,0001s, saugomu failu formatas yra atviras ir aiskus, manyciau galimybemis gerokai pralenkia abi didziasias skaiciuokles..

naudodamasis sitais irankiais puikiausiai issiverciu ir be visokiu oo ar ms office programu, na tik deje karts nuo karto kas nors atsiuncia koki .doc ar .xls tai tenka ir oo programas pasileisti perziurai.. :(

Pawka portretas

re: MS galvoja, kad OOo atsilieka 10 metų

Nu čia, sirex, jau nusišnekėjai. Siūlai visom įmonėm blankus rašyti HTML'u? :-)

drwtsn portretas

re: MS galvoja, kad OOo atsilieka 10 metų

visiškai pritariu hieronimus. Viskas ką tu aprašei ir man teko nemažai pavargti, ypač su calc grafikais, ir kaip tu sakai, reikalingu funkciju vistiek neradau. writer trūkumas imho tik tas, jog gan prastai jis dirba su *.doc failais. Su elementariais dar gan neblogai, tačiau man tenka nemažai dirbti su formulių rašymu ir pan, tai šitie reikalai tikrai prasti - nematau graikiškų raidžių, formulės su galybe klaidu arba kažkaip išdarkytos. Su kitom paketo programom nedirbu, taip kad pasakyti nieko negaliu. Tiesa, OO startas tragiškas - net ant P4 su 1gb ram startuoja tikrai lėtai:(
Tačiau iš principo gyventi su OO galima, o atsilieka jis nuo MS, nu gal 3 meteliais, gal penkiais, bet ne daugiau imho;)

AIRONAS portretas

re: MS galvoja, kad OOo atsilieka 10 metų

Nesamones MS kalba

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai. If you have a Gravatar account, used to display your avatar.
  • Web puslapiu adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Leidžiamos HTML žymės: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br><b>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Images can be added to this post.

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą