Ubuntu 14.04 LTS
Atsisiųsti

Įsitrauk

Pagrindinė Ubuntu varomoji jėga yra jos didelė bendruomenė. Prie šios bendruomenės galite prisijungti ir jūs!

Pagalba kitiems

Jei esi Ubuntu žinovas, pasidalink savo žiniomis su kitais. Šiuo metu, Lietuvos Ubuntu bendruomenei labiausiai reikalinga pagalba, Lietuviškoje Dokumentacijoje. Padėti kitiems galite ir dalyvaudami forume, IRC pokalbiuose ar el. pašto konferencijoje. Daugiau informacijos apie tai rasite pagalbos skiltyje.

Visuomenės informavimas

Jei turite savo asmeninę svetainę ar tinklaraštį, rašydami apie Ubuntu taip pat įsitrauksite į Ubuntu bendruomenės veiklą. Jei neturite savo erdvės internete, galite rašyti naujienas šioje svetainėje:

  • kurti naujieną (turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs ubuntu.lt svetainėje)

Vertimai

Jei mėgstate versti programas į Lietuvių kalbą, galite prisijungti prie vertėjų komandos arba tiesiog versti jums patinkančias programas į Lietuvių kalbą. Tam yra sudarytos visos sąlygos. Daugiau informacijos apie vertimus rasite čia:

ubuntu.lt svetainė

Kiekvienas iš jūsų gali įsitraukti į ubuntu.lt svetainės vystymą. Naujus pasiūlymus, pranešimus apie klaidas ir svetainės kodo keitimus galite siūlyti launchpad.net virtuvėje:

Socialiniai tinklai

Bendraukite ir sekite naujienas socialiniuose tinkluose:

ubuntu.lt komanda

Jei esi aktyvus, įsitrauk į ubuntu.lt komandą. Tai gali padaryti nusiuntęs užklausimą dėl prisijungimo prie šios launchpad.net grupės:

Nauji nariai priimami tik po IRC susitikimo, kuriame svarstomos narystės.