Žodynai Opendikui

V
  • 19 Spa '08

negaliu patiketi negi alkono zodziu duombaze. geras.

H
  • 19 Spa '08

Didelis dėkui

PS: dabar turėsim Alkono (ar čia gal net Anglono?) ir Tarptautinių žodžių žodynų versijas linux'am

V
  • 19 Spa '08

cia tai hakeris

H
  • 19 Spa '08

Jap, the best of the best!
Anyway, gal galima būtų gauti DLKŽ ir TŽŽ atskiruose failuose, nes dabar nelabai jie draugauja, pvz.: gubernatorius gaunam du tokius pat vertimus vietoj 2-iejų skirtingų (opendict 0.6.3)?

V
  • 20 Spa '08

Gal greičiau jau bus programą pataisyti, kad atskirtų straipsnius.
Nors, jei rasiu atskirai įdėsiu, kažkur nukišau...

C
  • 20 Spa '08

kokios jų naudojimo sąlygos? ar jie legalūs?

V
  • 20 Spa '08

Jei po legalumu turite omeny leidimus iš šių žodynų autorių, tai jų nėra. Manau, jei iš jų nebandysite užkalti pinigo, tai nebus didelis griekas juos naudoti. Šiaip jau DLKŽ yra darytas už mokesčių mokėtųjų pinigus, dėl kitų nežinau. Blogiausiu atveju, reik susirasti senus leidimus ir nuskenuoti (koks ten kopyraitų galiojimo terminas (20 metų?), gal tarybiniais metais jų ir visai nedėjo).

C
  • 20 Spa '08

šiaip įdomu, ar galima visur naudoti (ne prekiauti jais, o tik naudotis vidiniams reikalams tvarkyti) - tarkime verslo įmonėje, mokykloje, universitete ir ar nieks neprisikabins? dalykas labai geras ir patogus, todėl ir klausiu

V
  • 20 Spa '08

Piesarsko, gal, reikėtų klausti, ar jis neprieštarauja.

C
  • 20 Spa '08

kiek žinau, jo jau nepaklausim...

N
  • 25 Spa '08

man jis nedirba, kai spaudziau instaliuoti viskas normaliai instaliavosi paprase kad indeksuos viskas normaliai indeksavosi, o kai parasiau zodi mete klaida, kai perkroviau open dict isvis zodynu sarase nerodo tu zodynu o kai bandau is naujo juos instaliuoti raso kad jie jau instaliuoti nors ju sarase nerodo, ka daryt?

N
  • 25 Spa '08

kazkaip susitvarkiau

N
  • 25 Spa '08

lb dekui, daug zodiu yra . ir neketinu nieko klausti ir man visiskai nerupi ar tai legalu ar ne, jeigu yra softas kokia teise as turiu jo nesisiusti?

S
  • 26 Spa '08

http://www.mediafire.com/?qu3inno4exn
zodynai.tar.bz2 kai paspaudžiu šį įrašą rašo,kad neranda. Gal aš nemokėdamas anglų kalbos kažko nesuprantu. kas pabandėt gal paaiškinkit plačiau tikiu kad ne man vienam ši problema. Ačiū.

S
  • 26 Spa '08

Iš tikrųjų puiku. Tik klausimas kitas, kur tie žodynai nukeliauja po įkėlimo? Pasižiūrėjau .opendict katalogą savo namų kataloge:

» du -sh ~/.opendict 
2,7M    /home/sirex/.opendict

Tuo tarpu patys žodynų failai užima:

» du -sh *.dwa
7,8M    Anglų – Lietuvių kalbų žodynas.dwa
12M     DLKŽ+TŽŽ.dwa

Tiesiog noriu, kad žodynai būtų mano namų kataloge, tada ir po Ubuntu perinstaliavimo visi žodynai liks savo vietose...

H
  • 26 Spa '08

Po įkėlimo su opendict jie niekur nenukeliauja (skaito iš ten, kur juos atsisiuntei). Reik rankiniu būdu įkelt į ~/.opendict/dictionaries/plain/Anglų Lietuvių kalbų žodynas.dwa/file ir pan.

C
  • 26 Spa '08

dėl teisių siųstis ir nesisiųsti gal geriau nekalbam o legalumas čia labai vietoje - tiesiog norėjau išsiaiškinti, ar oficialiai jį galėčiau naudoti. asmeniškai naudodamas neklausiu apie legaluma

P
  • 8 Grd '08

Man su zodynu tokia pat problema iskilo kaip ir nece228. T.y. suinstaliavus viskas ok. Bet kai bandai rinktis zodyna nerodo kad jis suinstaliuotas. Kai bandai instaliuot per nauja raso kad zodynas suinstaliuotas. Kokiu budu galima istrinti instaliuotus zodynus?