XBMC media centras Lietuviškai

Patarimai susiję su programinės įrangos naudojimu

Re: XBMC media centras Lietuviškai

Standartinė Techtronic » 2012-02-23 20:51

Mariijus rašė:Pritariu Techtronic, tai buvo reklama. Bet tokių reklamų galėtų būti dar daugiau. xbmc pristatė multimedijos programą, tai kas čia blogo? O nuėjus į jo puslapį galima rasti pasiūlymų, kad sukomplektuotų kompiuterį su šia programa, kad pačiam nereikėtų ieškoti forumuose pagalbos.
Ir, xbmc, kodėl nusiėmei internetinę nuorodą iš savo profilio?
Apskritai tokią veiklą reikėtų skatinti, o ne kritikuoti.

Taip, galetu buti ir daugiau, bet cia nera gera vieta tokioms "reklamoms".
Ir postas turetu buti issamus, kas tai yra ir kaip isidiegti ar naudotis.
Tada taip, tokie postai gali ir butu naudingi.
Manau daugelis apsidziaugtu rades ubuntu.lt wiki apie XBMC, o ne posta nuo "xbmc" apie "xbmc" su linkais kazkur i xbmc.org.
Arba, reiketu sukurti tema "XBMC" ir ten diskutuoti apie ji, o ne "XBMC media centras Lietuviškai". Todel as manau is tokios temos nera visiskai jokios naudos nei mums nei kazkam kitam.

Ubuntu.lt wiki: http://www.ubuntu.lt/wiki/
Vartotojo avataras
Techtronic

Standartinė apocalipso » 2012-02-24 08:56

Techtronic rašė:Taip, galetu buti ir daugiau, bet cia nera gera vieta tokioms "reklamoms".

Techtronic, nebūk toks priekabus, jei žmogus pirma kart šiame forume prisiregistravo tai iš kur jis gali žinoti visas tas nusistovėjusias forumo taisykles ir kas gali jiems bus naudinga ir kas ne, ir kaip turėtų atrodyti postas pristatantis koki AK produktą. Beto yra ne viena tema iš serijos:
"XXXX" ar bandėt?, kokie įspūdžiai? ar verta?
Dažniausiai savęs klausių kas per velnias tas "XXXX", kodėl keliais sakiniais negalėjo užsiminti kas jis ir su kuo jis valgomas, tiesa tokiais atvejais niekas nekritikuoja jei postą sukuria senbuvis :lol:
Ubuntu 14.04
Vartotojo avataras
apocalipso

Standartinė xbmc » 2012-02-27 11:20

Mariijus rašė:Pritariu Techtronic, tai buvo reklama. Bet tokių reklamų galėtų būti dar daugiau. xbmc pristatė multimedijos programą, tai kas čia blogo? O nuėjus į jo puslapį galima rasti pasiūlymų, kad sukomplektuotų kompiuterį su šia programa, kad pačiam nereikėtų ieškoti forumuose pagalbos.
Ir, xbmc, kodėl nusiėmei internetinę nuorodą iš savo profilio?
Apskritai tokią veiklą reikėtų skatinti, o ne kritikuoti.

Priešistorė:
Nesu kompiteristas , nebaigiau tam skirtų mokslų UBUNTU man išvis svetima.
Kada aš sumaniau susirinkti HTPC media centrą nežinojau kokią programą pasirinkti ir puoliau naršyti google . Pasirinkau 4 programas tai XBMC, Windows Media Center, Boxee, Media Portal. XBMC man pasirodė priimtiniausias savo paprastu valdymu ir ir lengvai perpratau kas kur ir kaip. Bandęs surati kokia nors informaciją google.lt aš radau 0 visiškai nieko. Man pasidarė pikta kad, Lietuvoje apie šį produktą (programą) nieks nieko nežino arba žino tačiau tyli.Tad ėmiau ir išverčiau į Lietuvių kalbą, sukūriau internetini puslapį http://www.xbmc.lt kad, kuo daugiau Lietuvių apie šį produktą (programą) sužinotu. Jei tai reklama tai labai tikiuosi kad, kuo daugiau vartotojų atkreips dėmesį i šią programą tuo ji taps populeresnė. Jei matote kokių nors klaidų ar manote kad, reikia ką nors pakeisti XBMC media centro vertime rašykite (jei įmanoma su paveikslėliu) man į info@xbmc.lt
Dėkui
xbmc

Ankstesnis
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias