Ubuntu neaptinka mano telefono

P
Pjautuvas
Edvinas
  • 11 Rugp '11

Taigi, noriu persikelti failus į savo Sony Ericsson Naite. Ant Ubuntu ir Windowsų telefonas būdavo atpažintas, tačiau dabar , kai per naują susiinstaliavau Ubuntu 11.04, nebeatpažįsta telefono. Telefonas parašo "Telefonas yra paruoštas naudoti su kompiuteriu" Bandžiau prijungti ir pasirinkęs failų persiuntimo ir Linux, ir Windows rėžimus, bet nieko, OS nereaguoja.

P
  • 21 Rugp '11

Tu čia laidu prijungęs? Jei taip, tai terminale parašyk lsusb ir žiūrėk ar yra tavo telefonas.

A
  • 6 Spa '11

Darbe prijungiu mob. telefoną prie kompo su Vista ir kompu galiu skaityti/rašyti failus, esančius telefono kortelėje. O Ubuntu - telefono nemato. Kokia išeitis? (Išiminėti kortelę - nesiūlykite).

V
  • 6 Spa '11

Koks telefonas ? Ar yra BT ? Kaip pats pajungi ?

A
  • 6 Spa '11

Panaši problema jau sukurta: Ubuntu neaptinka mano telefono bet pamėgink įvesti komanda kuria minėjo pencininkas4 ir čia rezultatą išpastinti.

A
  • 7 Spa '11

@Vladasl rašė:
Koks telefonas ? Ar yra BT ? Kaip pats pajungi ?

Telefonas LG P500 (Optimus One) su Android 2.2.
Sujungiu microUSB-USB laidu.
BT nėra.

Prašau perkelti į anksčiau pradėtą temą viewtopic.php?f=6&t=7288&p=53701

S
  • 7 Spa '11

@arso rašė:

@Vladasl rašė:
Koks telefonas ? Ar yra BT ? Kaip pats pajungi ?

Telefonas LG P500 (Optimus One) su Android 2.2.
Sujungiu microUSB-USB laidu.
BT nėra.

Prašau perkelti į anksčiau pradėtą temą viewtopic.php?f=6&t=7288&p=53701

o jei nustacius, kad prijungus usb telefonas bunu naudojamas kaip atminties kortele (mass storage)? man taip nustacius puikiausiai iskart prijungia (per usb). tiesa, pas mane fedora.

A
  • 7 Spa '11

Viskas tvarkoje. Pats žioptelėjau - nepaspaudžiau atitinkamo mygtuko telefone

N
  • 10 Kov '14

sveiki, naudoju Ubuntu 12.04, telefonas LG p500, i SD kortele patenku be problemu, o i telefono knygele (kur visi tel.nr.) patekti nepavyksta. Patarkit kaip tai padaryti. Aciu

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 10 Kov '14

Jeigu ten androidas, tai gali exportuoti kontaktus telefone, o jau pajunges kaip diska prie ubuntu matysi tai ko reikia. Dar gali sync contacts su google. http://www.linux.com/news/software/appl ... s-pim-apps