Spausdinimas, skanavimas ir t.t.

X
  • 14 Spa '10

Sveiki. Kadangi ubuntu nėra itin išvystyta tokio pobūdžio darbui, tai Gal galite pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis tai kas liečia spausdinimą, skanavimą ir t.t. ant Ubuntu.
Kokias programas naudojate skanavimui, spausdinimui, nuotraukų spausdinimui? Kodėl? Kokie +/-?
Iš anksto dėkoju

A
  • 14 Spa '10

O kuo skiriasi spausdinimas nuo nuotraukų spausdinimo? O šiaip tai visas reikalingas programas gauni instaliavęs ubuntu.

D
  • 14 Spa '10

Spausdini su ta programa su kuria dirbi:
dokumentus pvayzdžiui su ofenoffice, nuotraukas su gimp ir t.t.

O skenavimui naudoju programą esančią iš kart įrašius: paprastas skenavimas.

M
  • 14 Spa '10

viskas veikia out of the box, nebent vietoj simple scan, kuris yra suinstaliuotas po default gali prireikti susirasyt XSane, siaip situ poziuriu ubuntu yra tikrai nuostabi OS, jokiu draiveriu nereikia rasyt, viskas veikia is karto

S
Shookees
Paulius
  • 17 Spa '10

Alternatyviai kai kurie Spausdintuvų/Scaner'ių gamintojai siūlo ir linuxinius driver'ius su jų naudojimosi soft'u, kitu atveju Simple Scan arba XSance(kaip seniau būdavo) atlieka tą patį darbą kuo puikiausiai

S
  • 17 Spa '10

del simple scan nebuciau toks tikras jei reiketu pamanipuliuot su skanuotu failu (pvz, ji pasukti) - luzta iskart

@Shookees rašė:
Alternatyviai kai kurie Spausdintuvų/Scaner'ių gamintojai siūlo ir linuxinius driver'ius su jų naudojimosi soft'u, kitu atveju Simple Scan arba XSance(kaip seniau būdavo) atlieka tą patį darbą kuo puikiausiai

D
  • 18 Spa '10

Na nežinau, ką turite omenyje pasukti. Aš nuskenavęs, vartau ten 90 laipsnių ar 180 kampu ir lyg veikia pas mane jis.

S
  • 18 Spa '10

va ta ir turejau omeny neseniai reikejo skanuot, uzdejau maksimalia rezoliucija ir kai reikejo lapa pasukti - paprasciausiai issijunge. xsane tokiu sposu nekrecia

@donatas_s rašė:
Na nežinau, ką turite omenyje pasukti. Aš nuskenavęs, vartau ten 90 laipsnių ar 180 kampu ir lyg veikia pas mane jis.

V
  • 21 Grd '10

Bandžiau ir aš su tuo paprastu skenavimu padirbėt, tai atskanavus 30 psl. programėlė smigo su visais mano darbais . Kiek pastebėjau viską krauna į RAM-ą, tad pas ką daug RAM-o, gal ir nieko. O taip XSane puikiai dirba.

R
  • 22 Spa '15

Ir aš buvau susidūrusi su ta problema, bet mano failas buvo labai didelis, tai ten matyt užstrigdavo kompas. Bet gal ir gerai, tada buvo reikalingas skaitmeninis spausdinimas, nes kokybiškai reikėjo atspausdinti, ten ne vien tekstas buvo. O šiaip mažesnius failus be problemų spausdina.