Install iš live cd

B
  • 2 Geg '12

Dėl tam tikrų priežasčių man reikia iš live xubuntu 10.04 cd (berots tos versijos, bet neesme) suinstaliuoti tik vadinamają "command-line system" iš alternate cd. Tad manau bėdą supratote, gal kas galėsite padėti?

A
  • 2 Geg '12

Jei jau instaliuoti LTS tai geriau 12.04, tavo minėta versija berods tik metus bebus supportinama.

Taip iki galo klausimo ir nesupratau.. Turi bėdų su instaliavimu iš komandinės eilutės ar nori sistemą instaliuoti, kad būtų be grafinės vartotojo sąsajos?

B
  • 2 Geg '12

Manau nepakankamai tiksliai parašiau, ko aš noriu... esmė, kad turiu tuščią sena pc ir xubuntu live cd ir internetą, o noriu kažkokiu būdu suinstaliuoti visai kitą disto, pvz lubuntu, ar tiesiog "command line system", kuri instaliuojas iš alternate instalation iso. Mano klausimas, ar imanoma naudojant xubuntu iš live-cd, parsisiūsti kitos distribucijos iso ir ja įrašyti į sistemą, pvz kaip naudojant wubi windozeje...

W
  • 2 Geg '12

Trumpas atsakymas taip tai padaryti su live cd galima. Pvz tu gali pasileisti live cd ir instaliuoti tokiu budu gentoo distribucija, kas daznai ir yra man rodos daroma. Tuo labiau kad bandydamas instaliuoti gentoo distribucija tu tikraja ta zodzio prasme ir gausi "command line" distribucija ^__^

A
  • 2 Geg '12

Mano rekomendacija būtų tiesiog atsisiųsti iso tos distros, kurią nori įsidiegti ir nesukant galvos instaliuot ją normaliai.
Gentoo tikrai ne naujokams ieškantiems wubi alternatyvos Linux'e (užmirškit tą wubi)..
Nesuprantu, jei nori lengvesnės distro (nors xfce yra pakankamai lengva aplinka) gali susidiegęs xubuntu susidiegti lubuntu-desktop ir turėsi praktiškai tą patį lubuntu... Asmeniškai į sena pc bodhiLinux instaliuočiau.

G
  • 2 Geg '12

crunchbang dar manau tiktų,už bodhi lengvesnė

D
  • 2 Geg '12

Dar iš lengvesnių:
ConnochaetOS.

R
  • 2 Geg '12

Yra minimali XFCE aplinka:

sudo apt-get install xfce4
S
Shookees
Paulius
  • 20 Geg '12

Jeigu kompiuteris dėl kiekvienos smulkmenos nenulūžta, gali bandyti įsirašyti naujausią Ubuntu versiją ir tada ją atitinkamai modifikuoti.
Kiek atsimenu, šiame puslapyje visada būdavo naudingi patarimai kaip kurią Ubuntu atmainą grynai įsirašyti ("Playing around" dalyje). Jei nusprendei būti be grafinės sąsajos, tada tiesiog neįrašinėji kitų desktop'inių sąsajų