LibreOffice instaliavimas Ubuntu OS

V
  • 13 Sau '11

Nuo 11.04 versijos vietoj OpenOffice bus naudojamas LibreOffice, kas nenori laukt ir nori išbandyt ( tinka 10.04 ir 10.10).
Visų pirma išinstaliuojame OpenOffice, taip jį ištrinti turi automatiškai, bet kad nebutų bugo

sudo apt-get purge openoffice*

Papildomai ištriname per synaptiką - openoffice.org-common visiškam pašalinimui, dažniausią jo automatiškai nepašaliną.
Instaliuojame

sudo add-apt-repository ppa:libreoffice/ppa
sudo apt-get update && sudo apt-get install libreoffice

Gnomes darbo aplinkos vartotojams papildomai

sudo apt-get install libreoffice-gnome

KDE

sudo apt-get install libreoffice-kde

Sulietuviname

sudo apt-get install libreoffice-l10n-lt libreoffice-l10n-common
S
  • 14 Sau '11

Stabilios versijos dar nėra. Tik RC3.

R
  • 14 Sau '11

Ar be kito pavadinimo yra ko nors naujo?

V
  • 14 Sau '11

sigis

Instaliuojasi RC2 versija . Nenustebčiau, kad kita savaitė ir finalinė versija išeis.

raimeksas

Jei įdomu kas naujo
http://cgit.freedesktop.org/libreoffice ... ce-3.3.0.3

A
  • 14 Sau '11

Ačiū Vladas, pasinaudojau tavo manualu ir įsidiegiau. Puiku ir nuostabu.
(Tik kažkodėl man programos GUI kaip langinių...)

Juk tai netiesa ir taip neturėtų būti?

S
  • 14 Sau '11

ir nepamirstam, kad po purge openoffice dings ir visi spelingai ir teks juos isidiegti. normaliausiai - instaliuot is ppa - automatiskai pasalins openoffice, kai kuriuos paketus - rankom teks pasalint ir viskas tvarkoj.
p.s. isvaizda, kaip teisingai pastebeta, kiek archaiskus w$ primena reik tiketis, kad su finaline versija pataisys. taip pat atvaizdavimas kursoriaus kai kada neteisingas.

@Vladasl rašė:
Nuo 11.04 versijos vietoj OpenOffice bus naudojamas LibreOffice, kas nenori laukt ir nori išbandyt ( tinka 10.04 ir 10.10).
Visų pirma išinstaliuojame OpenOffice, taip jį ištrinti turi automatiškai, bet kad nebutų bugo

sudo apt-get purge openoffice*

Papildomai ištriname per synaptiką - openoffice.org-common visiškam pašalinimui, dažniausią jo automatiškai nepašaliną.
Instaliuojame

sudo add-apt-repository ppa:libreoffice/ppa
sudo apt-get update && sudo apt-get install libreoffice

Gnomes darbo aplinkos vartotojams papildomai

sudo apt-get install libreoffice-gnome

KDE

sudo apt-get install libreoffice-kde

Sulietuviname

sudo apt-get install libreoffice-l10n-lt libreoffice-l10n-common
A
  • 15 Sau '11

man plyšo širdis, tikiuosi pataisys ta išvaizdą.

D
  • 15 Sau '11

O koks likimas openofiso bus? Jį bus galima įsidiegti nemokamai ir vėliau?
Nes kol taip tragiškai atrodo šis, tai nieko gero.G

D
  • 15 Sau '11

O koks likimas openofiso bus? Jį bus galima įsidiegti nemokamai ir vėliau?
Nes kol taip tragiškai atrodo šis, tai nieko gero.G

V
  • 15 Sau '11

Nesupratau, juk išvaizda normali Viskas veikia, o ko daugiau reikia.
P.S. dar pastebėjimas, kad dingo Microsoft TrueType šriftai, teko pakartotinai instaliuot (ttf-mscorefonts-installer).

A
  • 16 Sau '11

@Vladasl rašė:
Nesupratau, juk išvaizda normali Viskas veikia, o ko daugiau reikia.

Tu juk čia pajuokavai?!
Visas GUI atrodo kaip emuliuotas per wine. Tu ką, nematai selection'ų? Tai veikt gal ir viskas veikia, bet jei aš linux'e, tai aš ten ir jaustis noriu, kaip linux'e. Bet tokia GUI tikrai šio pojūčio man nesuteikia. Žodžiu, tikiuosi čia tik laikinas nesklandumas su tuo GUI.

V
  • 17 Sau '11

Taigi, man kažkodėl priminė 1.3 versiją. Tikiuosi sutvarkys. Štai čia jau perdirbtas GUI, tik jau ant Windovsa panašus.
http://www.omgubuntu.co.uk/2011/01/libr ... Ubuntu!%29

E
  • 17 Sau '11

Joks cia perdirbtas. cia tik mockupas(koncepcija)
yra dar vienas mockupas
http://www.webupd8.org/2011/01/libreoff ... -with.html

V
  • 17 Sau '11

Aišku. O aš ieškau po ineta, kaip jie čia padarė. Na koncepsija man patiko ypač pagal BlenderUI.

R
  • 17 Sau '11

Taigi su LibreOffice tegu kavojasi pakolkas...

A
  • 19 Sau '11

Išėjo RC3, tas pats UI.

V
  • 21 Sau '11

Jau - RC4. Vaizdas tas pats.

D
  • 25 Sau '11

Šiandien išėjo galutinė versija.

V
  • 26 Sau '11

Kyla klausimas su tuo "jeigu as naudoju linux jau 10 metu, tai as ir noriu jaustis kaip linuxe". Tie 10 metu atnese daugybe pasikeitumu, ka jau kalbet apie tai kas ivyksta per kelis menesius Vyksta pasikeitimai, vieni i geresne labiau puse, o tie kurie i blogesne, tai tik puikios pamokos, kurias istaisysim ir viskas bus dar geriau! Tad sie pasikeitimai LibreOffice manau taip pat i gera. Tik nereikia buti tiems kelmams, kurie visa gyvenima nesioja ta pati megztuka, pamates nauja sako: kas cia per nesamone, kazkokie issigime sie nauji. ne velnio. Mes keiciames, mes dirbam, o tai kas jau atgyveno atsiduria savartyne,jeigu nespeji keistis gali tekt kazkur ir tau atsidurt, toks grazus tas musu pasaulelis reiketu padekot zmonem, kurie dirbo prie sio projekto, o ne peikt, kad kazkas padare kazka panasesnio i ms office. Jei ir padare, tai gal patogiau taip? gal DIDZIOJI dalis zmoniu nusprende kad taip bus patogiau. Pamastykit patys, kam tie bereikalingi postai. O as naudosiu LibreOffice su malonumu, man svarbiau darbai atlikti, o ne kaip mazai mergaitei pazirst, kad pas ja sukenele tokia pati kaip ir pas mane, mama kodel nupirkai...

A
  • 26 Sau '11

Nezirzauk tu ir neaiškink teisdamas už mūsų postus. Rašom savo nuomones, pastebėjimus. Norim ir peikiam. Kai reikia ir pagiriame. Nepatiko GUI ir padiskutavome apie tai. Laisvi žmonės, renkamės ką norime.