Ubuntu.lt Wiki

A
  • 22 Kov '12

Mano nuomonė ši ubuntu.lt dalis mažiausiai čiupinėjama ir bene labiausiai apleista.. Kas man nepatinka:

  • Reikalinga papildoma registracija (matyt dėl to, kad phpbb ir wiki tarpusavyje nesiintegruoja)
  • Pats Wiki paskendęs spamę (jokios antibot apsaugos) (žr. paskutinio mėnesio keitimus ir tai tik paskutinių 30 dienų..)
  • Nepatinka dizainas, nes šriftas didelis, o erdvės tekstui mažai, siaura (gal tik man taip atrodo)
    Forume pasitaiko tikrai gerų atsakymų, dėja dėl forumo struktūros jie paprastai "nuskęsta", o paieška ne tokia patogi (nėra "tag"-inimo sistemos, temos pavadinimai neretai apstraktus būna, aibė dublikatų).

Taigi manau naudingiems atsakymams galėtume Wiki dėti į "dažniausiai užduodamus klausimus" (DUK) skyrelį (berods dar tokio nėra) arba "HowTo" (nžn kaip lietuviškai išsireikšti). Ten patogiau būtų redaguoti/atnaujinti informacija (kas moka lietuvių tai ir gramatines klaidas ištaisytų). Pavyzdžiui ta pati problema gali būti skirtingai sprendžiama skirtingose Ubuntu laidose.

Gal turit kokių pasiulymu pagerinti ubuntu.lt wiki?

G
  • 22 Kov '12

Pasiūlymas ir iniciatyva labai geri.
Tiesiog reiktu, kad mūsų guru, sirex, pasisakytų, nes reikalus iš serverio pusės berods jis vienas tvarko.

E
  • 22 Kov '12

Buvo kalbėta, kad ubuntu.lt 3.0 versijoje bus atnaujintas wiki's, naujienos ir forumas. Manau DUK galima padaryti kaip parastą naują drupalo pridėtinį arba apskritai kaip atskirą puslapį, su kitokiu dizainu (kuriame būtų patogus DUK'as), idėjų neturiu, bet galėčiau prisidėti pagal išgales.

S
  • 22 Kov '12

Tikrai wiki dalis yra visiškai apleista, reikės kada surasti laiko ir pažiūrėti spamą, net nemačiau, kad ten tiek prisikaupė.

Planuoju viskas, kartu ir wiki apjungti į vieną sistemą, kas bus ubuntu.lt 3.0, bet kada tai baigsiu, sunku pasakyti...

Bet kokiu atveju, jei kas turit kokių minčių, bet trukdo kokios nors prieigos trūkumas ar pan, kreipkitės, padėsiu kuo galėsiu. Bet kokiu atveju, daugiausiai laiko prie 3.0 užima migravimo skriptų rašymas, tai kad ir kas bus padaryta, viskas turės būti perkelta, taip, kad darbas veltui nenueis.