Pasiūlymai

A
  • 14 Vas '12

Manau visai neblogai būtų turėti dar viena forumą: Kitų Linux distribucijų forumas (ar pan). Dabar kitų Linux distribucijų (pvz. fedoros) problemos sprendžiamos dažniausiai "Blevyzgos apie viską" forume.

Berods kažkas anksčiau kažką panašaus siulė, tik aš nepamenu kuom viskas užsibaigė..

A
  • 14 Vas '12

pritarčiau tavo pasiūlymui dėl kitų linux distribucijų forumo, tai kaip ir labiausiai atitinka mintį šis pavadinimas... dar galima ir kitaip paformuluoti kaip kitos linux distribucijos (leidimai) ir panašiai

S
  • 14 Vas '12

Sukūriau forumą kitoms Linux distribucijoms, bet pagalvojau, kad gali pradėti skųstis ne Linux distribucijų naudotojai, FreeBSD, OpenSolaris ir t.t.

G
  • 14 Vas '12

Keistokai atrodytų, ubuntu forumas, kuriame rašoma apie freeBSD

A
  • 15 Vas '12

o gal dar būtų galimybė perkelt kitų distrų temas, kurios po visą forumą išsibarsčiusios? nebūtinai lupt visas iškart, bet kad ir po temą kitą

A
  • 15 Vas '12

@Greitukasxxx rašė:
Keistokai atrodytų, ubuntu forumas, kuriame rašoma apie freeBSD

Labai gerai atrodytu, nes ubunu.lt jau senokai tapo labiau linux.lt ar linux.org.lt.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 15 Vas '12

Nice! Dabar reiketu dar Windows Managers screenshots temos
(Pabodo postinti i Gnome ir KDE darbastaliai savo awesome wm!)
Beabejo galiu ir pats sukurti tokia tema, bet ar yra daugiau tokiu kurie naudoja fluxbox/openbox ir panasius wm ?

A
  • 15 Vas '12

@Techtronic rašė:
Nice! Dabar reiketu dar Windows Managers screenshots temos

Temas be problemų gali kurti ir patys vartotojai. Jei tik turi ką parodyti kurk ir rodyk

S
  • 15 Vas '12

Mano pasiulimai
Vartotoju reitingavimas, daleiskim uz gera posta ar gera atsakyma, norintis atsidekoti paspaus aciu. Uztai gaus koki ubuntu zenkla prie avataro. Daleiskim 10 aciu ubuntu zenlo burbuliukas nusispalvins, uz 30 aciu kita dalis nusispalvina ubuntu zenklo. Kuo dauogiau aciu tuo didesni user sugebijimai bus matomi. Arba gauni zvaigzdias uz tam tikra aciu kieki. Dar reiktu reitinguoti, nuo prisijungimo laiko. Senbuvis, naujokas, aktivus...

Kitas pasiulimas, integruoti irc klijenta i ubuntu foruma. Kuris leis live susisiekti su ubuntu lietuviska irc komandos pagalba....

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 15 Vas '12

Vartotoju reitingavimas

Gera ideja!

integruoti irc klijenta i ubuntu foruma.

Pritariu, ir tai nebutu labai sudetinga, sukurti nauja page su iframe http://webchat.freenode.net

S
  • 15 Vas '12

Geros idėjos, kažką panašaus planuoju įgyvendinti ubuntu.lt v3.0, bet kaip ir kažkas minėjo, programuojant atviro kodo porgramas laisvu laiku, paleidimas gali užsitęsti...

Bet kokiu atveju, dirbti prie ubuntu.lt v3.0, su man patinkančiomis technologijomis yra vienas malonumas ir mielai tam sunaudoju gan daug savo laisvo laiko.

Bet tiuninguoti phpBB nėra labai įdomus užsiėmimas, todėl jo minimaliais pahackinimais užsiimu tik jei labai reikia. Todėl jei atsirastu kas nors, kam įdomu tiuninguoti phpBB ir įdiegti visas išvardintas funkcijas, rašyk, susitarsim.

S
  • 15 Vas '12

As galiu padeti, tiksliau noriu padeti. Tik ar sugebesiu Seip laiko turiu daug, todel jeigu reikia betkokios pagalbos, mielai padesiu..

S
  • 15 Vas '12

O ką konkrečiai nori padėti daryti? Tiuninguoti phpBB forumą, ar programuoti ubuntu.lt v3.0? Siūlau tai aptarti IRC, mane rasi Freenode tinkle, nick'as sirex, sėdžiu #ubuntu-lt kanale.

A
  • 22 Vas '12

Perkelkite, prasau, Fedora OS skilti is blevyzdu i kitas linux distro.

V
  • 22 Vas '12

@anabolikas rašė:
Perkelkite, prasau, Fedora OS skilti is blevyzdu i kitas linux distro.

Perkeliau ... Labai atsiprašau. Aš ja „nužudžiau“ .

A
  • 22 Vas '12

@Vladasl rašė:

@anabolikas rašė:
Perkelkite, prasau, Fedora OS skilti is blevyzdu i kitas linux distro.

Perkeliau ... Labai atsiprašau. Aš ja „nužudžiau“ .

Aciu Susikursim nauja

T
  • 22 Vas '12

Dar Arch Linux tema perkelkit

A
  • 2 Kov '12

ar būtų galimybė pridėti youtube tag'us ([youtube][/youtube]) forume ir ar labai daug pastangų užimtų tai?
gal ne pirmos būtinybės tai, bet pravartu

S
  • 2 Kov '12

Jei phpBB tai palaiko out of the box ir jei kas nors pasakytų, kur phpBB nustatymų džiunglėse rasti tokį nustatymą, tai žinoma galiu įjungti.

G
  • 2 Kov '12

Gal tai padės:
http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 76#youtube

To use any of the following custom BBCodes, navigate to the Posting => BBCodes section of the phpBB3 administration panel and click the "Add a new BBCode" button. Enter the respective code from below into the "BBCode usage" and "HTML replacement" boxes.