Neveikia nešiojamo kompiuterio web kamera

H
  • 15 Kov '13

Ka daryti jei nesiojamo kompiuterio kamera neveikia? prie jos yra tokia lempute ir ji nedega seniau isjungti ir yjungti galedavau paspaudus fn+f7 ,bet dabar nereaguoja,gal yra koks kitas budas yjungti ja ar cia koks gedimas?

A
  • 16 Kov '13

Koks laptopo modelis?, lemputės nedegimas dar nerodiklis. Turiu webcam kurio lemputė automatiškai užsidega vos įjungiu tokias programas kaip Cheese.

K
Krisna
Rolandas Krisna
  • 16 Kov '13

Man kartais reikedavo keliskart paleisti cheese kol suveikdavo...
viewtopic.php?f=1&t=8471
Cia issprendziau reikaliuka su kamerike.Mano acer senokas ir megsta 11.04.Naujesnes neima blufines peles ...

N
  • 26 Bal '13

turiu bedu su web gal kas galit ka pasiulyt, kad galeciau bet koki telefa naudot kaip web? labai prasau, padekit...

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 26 Bal '13

O gali tiksliau ? Ka nori padaryti ?

N
  • 26 Bal '13

pas mane ubuntu 12.04, skype 4.1 gan daznai atsikrato loptopo kamera, o po ranka buna koksnors telefas. ka man daryt, kad galeciau bet kada naudot bet koki tel kaip web. na sakykim nokia c5 ar taip koki paprastesni...

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 26 Bal '13

Tai sunkiai imanoma.
Matai Linux'e viskas yra "failai", pvz interneto prisijungimas, device ir tt
Kad veiktu Skype, reikia tureti /dev/video* faila, kuris yra block device. Tas failas atsiranda tada, kai pajungi savo kamera ir ja aptinka Linux, kuris pritaiko spec kernel moduli. Tada programos gali ji naudoti (kaip skype pvz).

So, /dev/video failo nera, bet ji aisku galima sukurti, tik reikia tam tureti kamera, ir stai cia antra problema. Kaip ja gauti ?
Pajungus telefona prie PC galime tureti tik tai kas yra telefono atminti.

Bet vistiek tai yra imanoma padaryti, bet reikalauja daug darbo.

Esu bandes tikrai ne karta tai padaryti, ir man pavyko tik paleisti pacia kamera is PC.
http://www.moreno.marzolla.name/softwar ... am-server/

Jeigu kam pavyko ir skypa priversti veikti tai noreciau suzinoti kokiu budu.

N
  • 30 Bal '13

nemazai vargo idejau, bet-skypas jau aptinka vaizdo irengini dev/video jau yra, bet dar vis kazko truksta, tacaiu tai ne su visais tel modeliais kolkas dar iki galo nepadariau, bet kai tik pabaigsiu, butinai pranesiu kaip naudoti bet koki tel aparata kaip web cam

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 30 Bal '13

viewtopic.php?f=5&t=8851
Parasiau kaip tai padaryti ant N900 (gal net veiks ir ant kitu Linux based telefonu). Tikiuosi pamatyti ir tavaji buda

K
Krisna
Rolandas Krisna
  • 1 Geg '13

@nenuorama5888 rašė:
nemazai vargo idejau, bet-skypas jau aptinka vaizdo irengini dev/video jau yra, bet dar vis kazko truksta, tacaiu tai ne su visais tel modeliais kolkas dar iki galo nepadariau, bet kai tik pabaigsiu, butinai pranesiu kaip naudoti bet koki tel aparata kaip web cam

Pamėgink paleisti CHEESE jei reik keliskart,o tada skype arba skype ,tada cheese (kol pagaus).

N
  • 7 Geg '13

pagaliau pasiseke, kad normaliai skypas veiktu, bet kolkas tik su senesnio modelio tel. konkreciai isbandziau noia n95. pasinaudojant siulymu, pradzia buvo viewtopic.php?f=5&t=8851 cia, o paskui viska pasiemiau is VLC, ir ,,xeoma ,cheese,camorama programeliu. daugiau vargo turejau ieskodamas ,,silk" failo, bet radau dabar bandysiu padaryt, kad skypas veiktu ir su simbianOS turinciais tel, apie pasiekimus dar pranesiu

T
  • 20 Geg '13

labas visiems, dell inspirone niekaip nepavyksta susitvarkyti su kamera. ar kažkas iš forumiečių susidūrėte su šio kompo panašiomis problemomis? pasidalinkite kaip susitvarkyti, o tai depresiją varo

V
  • 20 Geg '13

@tomexas rašė:
labas visiems, dell inspirone niekaip nepavyksta susitvarkyti su kamera. ar kažkas iš forumiečių susidūrėte su šio kompo panašiomis problemomis? pasidalinkite kaip susitvarkyti, o tai depresiją varo

Instaliuok GNU/Linux OS ir tavo problemos pranyks.
Tema rakinu.