Du interneto tiekejai

A
  • 17 Geg '10

Turiu du mobilaus interneto tiekejus Bite/vodafonas jungiu per modema zte k , omnitel jungiu per telefona prirista omnitel . Dabar apie problemas jei prisijungiu prie bites su zte modemu kuris kazkodel prisijungti dar prijungia , bet nei narsykle , nei kiti prie juo neprisijungia interneto . Seniau budavo isijungi Network tools ir papinguoji ir veikdavo dabar nebeveikia .Kaip dabar padaryti kad jis veiktu? Jei atsijungiu nuo vodafono ir nori prisijungti prie omnitel tai neina prisijungti turi paleisti kompiuteri is naujo . Kodel ar jie tapati usbserial porta naudoja nes as juos kisu i skirtingas usb jungtis .

P
  • 17 Geg '10

Na aš naudoju VMC ir man jokių problemų su naujausia Ubuntu versija nebuvo, viskas veikė iš kart, tik kaip visuomet reikėjo sutvarkyt tinklo profilį.

A
  • 17 Geg '10

Ir pas mane veike , bet dabar kazkodel prisjungia prie bites tinklo ir neveikia . Seniau pazaidus su network tools tai veikdavo tik dabar ir ji nebranda interneto . Nezinau ka daugiau daryti nes vodafonas pas mane kokius tris kartus greitesnis uz omniteli .

P
  • 18 Geg '10

Na jei ryšys stabilus tai manau ir turi veikt, kai prisijungi, tavo modemas žiba žydra ar tamsiai mėlyna, nes kai jis žiba tamsiai mėlyna, tai jis arba įsijungia į miego rėžimą arba jis pagauna 3G tinklą bet tik niekaip nesusišneka su Bitės tinklu, o kai šviečia žydra tada viskas gerai ir jis labai gražiai dirba, arba jei kas ne tai, pavyzdžiu jis prisijungia prie tinklo, žiba žydra ir niekas nesijungia, prie tinklo, tada pabandyk tinklo profilyje nustatyti kad leistų jungtis visiems vartotojams, manau kad tai turėtų šiek tiek pagelbėti. Jei kas rašyk dar.

V
  • 18 Geg '10

Nežinau kiek padės, bet Linux Format Nr.2 2010 perskaičiau apie problemas su 3G internetu prisijungimu.

  1. lsusb
    
  2. Ieškom užrašo pvz.,

    bus 005 Device 008: ID 12d1:1003 Huawei
    Technologies Co., Ltd. E220 HSDPA Modem /E270 HSDPA/HSUPA Modem

  3. Mums reikia žinot Vendor ID, pagal pvz 12d1 ir Product ID - 1003.
    4.gksudo gedit /etc/modprobe.d/usbserial

  4. Irašom papildomai eilutė, kaip pvz.,
    options usbserial vendor=0x12d1 product=0x1003
    
  5. Restartas.

P.S. Dar jei usb-modemas sistemos atpažinamas, kaip virtualus CD-ROM. Atjungiame Safely Remove.
Arba automatizuojam

gksudo gedit /etc/udev/rules.d/10-local.rules

Įrašom eilutė ir išsaugojam.

ATTRS{vendor}==”HUAWEI”,
 DRIVERS==”sr”, OPTIONS=”ignore_device”
A
  • 18 Geg '10

Pas mane yra modemas (vodafonas ZTE K-3565-Z ) ji atpazysta VMC modema padarau eject/isimti ir network conection randa kaip (zte mms technologies ) jis pas mane veike gerai. Kol nepradejo naudoti huawei/omnitel telefono su omnio kortele . Telefona jungiu terminale suvedus( sudo modprobe usbserial vendor=0x12d1 product=0x1008) . Gal del telefono pajungimo vodafonas kaip ir prisijungia , bet neveikia net network tools neranda jokio rysio nors lempute dega zaliai , jei neveikia dega raudonai . Kai jungiasi tai tas jungimosi prie interneto ratas/icona labai sukasi , o su telefonu kai jungios tai pora kartu pasisuka isleto ir prisijungia . Siandien pasijungiau windowsus gal sakau kortele tuscia ar blokuota pasitikrinti tai viskas gerai . Na pas mane daugiausiai jungiasi prie bites/EDGE ant kokio kalno palipus atranda ir 3G 1arba 2 padalas kai EDGE pilna skale . Windows tai prie 3G neprisijungia raso kad per silpnas signalas .
PS.Interneto nustatymuose yra nustatyta pas mane visem useriams ir jungtis automatiskai be slaptazodzio .

P
  • 19 Geg '10

Na pas mane reikėjo "pasibovyt", kol radau kaip prijunkti tą mano VMC. Nesuprantu, kaip tu tai atlikinėji, bet pas mane tai tiesiog pasijungiu vedlį ir viską prijungiu be didesnių problemų. Negi reikės dar parašyt dokumentacijoj kaip teisingai dar vedlį nustatyt kad internetas gerai veiktų, jei reikia tai galiu.

A
  • 29 Geg '10

Susitvarkiau su tuo Vodafonu tris conecction pasidariau tai jei per viena neprijungia tada per kita prisijungia . Problema tame kad jis negaudavo tu DNS budavo IP adresas , potinklio kauke , numatytas marsrutas ,transliacijos adresas nezinau kodel taip buvo . Dabar kai tankiau pradejau naudoti vodafona tai jis vis geriau ir geriau veikia .

D
  • 31 Geg '10

sveiki,nesenai isirasiau ubintu,turiu vodafone modema k3565-z,ji ikisus i usb junkti nieko neparodo pc ekrane,kaip man nusistatyti interneta?kaip irasyti programa modemo?ar tai nera butina?

o kai ikisu telefonono nokiakabeliiskart rodokad rastas modemasir galiu prisijunkti,beja modemo lempute ima mirgeti zalei,wadinasi jis weikia? isanksto aciu uz pagalba

P
  • 1 Bir '10

Pirmiausia nereikia ant ubuntu jokių programųš kad paleisti vodafone modemą, jis turi atsiras ant ekrano bent kompakto formoje, tada jau galima pasižiūrėti kaip jį prijungti, o kolkas paskaitysiu internete, kaip prijunkti VMC jei jis išvis nematomas. Tad laukjit ir pasistenksiu papildyti dokumentaciją .

D
  • 1 Bir '10

aciu lauksiu isamesnes informacijos nes lb patinka linux,bet be interneto ir nesinori buti,o kaime kitokio interneto isivesti pas mane neina

D
  • 1 Bir '10

na prijungus modema atsiranda modemo programos cd,raso vmc modem,o kaip ji dabar instaliuot?

D
  • 1 Bir '10

na prijungus modema atsiranda modemo programos cd,raso vmc modem,o kaip ji dabar instaliuot?

P
  • 1 Bir '10

Na tada jau galima skaityti dokumentaciją, kaip prijungti modemą.

D
  • 2 Bir '10

na ilgai vargau,visaip bandziau.. ir pagaliau pavyko,irasiau per meniu modesvitch ir ikisau modema ir iskart atsirado,nzn ar to vien pakanka.. ar dar ir is anksciau bandyti visokie veiksmai turejo tam itakos seip ar taip dziaugiuosi kad pagaliau veike internetas su mano vodafone k3565-z modemu,asjy atsirises ir nauduojos ir omnitel ir bites internetu taigi dabar ir as meginsiu linux