OpenSuse OS

D
  • 16 Lap '11

Šiandien išėjo nauja 12.1 versija.

P
  • 16 Lap '11

Kai išbandysi parašyk įspūdį

D
  • 16 Lap '11

Labai greitu laiku nenusimato man bandymas, bet siunčiuosi.

R
  • 16 Lap '11

Aišku jeigu bandysit KDE, tai ten viskas tvarkinga ir gražu. Jeigu GNOME- kaip ir visur...

D
  • 16 Lap '11

Nu čia jau skonio reikalas. KDE nesinaudojau ir nežadu nauoti.

G
  • 16 Lap '11

Kai tik išėjo kde 4, tai su ja taip pat dėjosi panašūs dalykai kaip ir su gnome 3.2, gal net blogiau, tuomet kde 3.5 atrodė tokia stabili ir gera, prireikė keletos metų, kad dabartinė kde įgautų stabilumą ir funkcionalumą. Manau taip bus ir su gnome.

R
  • 16 Lap '11

@Greitukasxxx rašė:
Kai tik išėjo kde 4, tai su ja taip pat dėjosi panašūs dalykai kaip ir su gnome 3.2, gal net blogiau...

Ir dar kaip atrodė blogai. Naudotis dažnai buvo neįmanoma. Bet KDE nebuvo niekad tokia populiari kaip GNOME, tai nelabai ten kam ir nervus gadino.

V
  • 16 Lap '11

Už pusės val. jau turėsiu SUSE Rašysiuos su KDE Įspūdžius aprašysiu čia

S
  • 17 Lap '11

Rašiau su KDE, gražu, bet žalia
Ir maniškis senelis kompas ne toks žvitrus su KDE ir openSuse, nei Xubuntu ir XFCE. Bet Suse sako, kad irgi XFCE palaiko - kada nors pabandysiu

G
  • 17 Lap '11

Bet Suse sako, kad irgi XFCE palaiko - kada nors pabandysiu

Jei diegi iš DVD, tai diegimo metu pasirenki kokia grafine nori turėt KDE, GNOME, XFCE, LXDE ar iš viso be X'ų.

R
  • 17 Lap '11

@scania_gti rašė:
Rašiau su KDE, gražu, bet žalia
Ir maniškis senelis kompas ne toks žvitrus su KDE ir openSuse, nei Xubuntu ir XFCE.

Yra galimybė KDE padaryt taippat greitą kaip XFCE. Man ant laptopo kubuntu ram nė 200 mb neryja (čia tuščias darbastalis, be paleistų programų). Paprasčiausia KDE pasileidžia labai daug nereikalingų procesų, užtai išpradžių, jeigu kompas nešūstras atrodo kaip stabdis.

V
  • 18 Lap '11

Kaip ir minėjau įdėsiu openSUSE-12.1 apžvalgą, tik ji bus kiek labiau vizualinė.
Na ką galiu pasakyti mano laptopas problemų su ja nebetuti. 11.3 versijoje youtube paleista visu ekrano režimu sutrikdydavo KDE seansą, dabar to nebėra. Sistema veikia greitai ir stabiliai.

PASTABA: laptopų touch-pad gali iš kart neveikti tvarkingai. Pas manęs dėl kažkokios priežasties buvo disablinta funkcija, kad palietus kartą touch'padą būtų įvykdyta kairiojo pelės klavišo funkcija. Uždėjau varnelę ir dabar viskas veikia kaip ir turi būti.

Čia nuoroda, kaip visa tai atrodo:
http://www.failai.in/show/F/B5323D8DC/snapshot1.png.zip

P
  • 19 Lap '11

@vytautas39 rašė:
Kaip ir minėjau įdėsiu openSUSE-12.1 apžvalgą, tik ji bus kiek labiau vizualinė.
Na ką galiu pasakyti mano laptopas problemų su ja nebetuti. 11.3 versijoje youtube paleista visu ekrano režimu sutrikdydavo KDE seansą, dabar to nebėra. Sistema veikia greitai ir stabiliai.

PASTABA: laptopų touch-pad gali iš kart neveikti tvarkingai. Pas manęs dėl kažkokios priežasties buvo disablinta funkcija, kad palietus kartą touch'padą būtų įvykdyta kairiojo pelės klavišo funkcija. Uždėjau varnelę ir dabar viskas veikia kaip ir turi būti.

Čia nuoroda, kaip visa tai atrodo:
http://www.failai.in/show/F/B5323D8DC/snapshot1.png.zip

Nu su touch-pad tai man nuo 14 fedoros irgi tas pats,bet tai čia nemanau,kad problema,nes tiesiog reikia nueit ir varnelę uždėt

E
  • 6 Rugs '12

Vakar pasirodė openSUSE 12.2. Du papildomi mėnesiai buvo skirti sistemos stabilizavimui. Tačiau taip ir nerasime išbaigtų SAX3 ir „Software-center“, kurių buvo tikimasi dar prieš pasirodant openSUSE 12.1.

S
  • 11 Lap '12

Naudoju opensuse 12.02. Gal kas susidurėt atnaujinant kelintą kart ištrina grubą. Gal reikia nediegti kokio atnaujinimo?

E
  • 20 Lap '12

@sat rašė:
Naudoju opensuse 12.02. Gal kas susidurėt atnaujinant kelintą kart ištrina grubą. Gal reikia nediegti kokio atnaujinimo?

Neteko. Galbūt dėl to, kad naudoju GRUB2. Gal pas tave buvo senasis GRUB??

S
  • 29 Grd '12

Pasitaisė savaime viskas veikia gerai jau kelintą atnaujinimą.

N
  • 10 Bal '14

Senokai čia kas besilankęs... Jei yra besinaudojančių gal padėtumėt sistemos perspėjimų garsus atrasti. Pavyzdžiui įjungus kompiuterį turėtų sugroti prisijungiant sistemai ir jungiantis Skypei. Pas mane kažkodėl tylu. knaisiojausi po nustatymus, bet neradau, tikriausiai ieškoti nemokėjau...

S
  • 5 Bir '14

Program setings. Pagal mane išjungimas-įjungimas yra pasirinkimas pasisveikinimo langas, ten gali pasirinkt melodiją. O dėl skype tai tiksliai nežinau pagal mane tam pačiam lange yra ir apie kokias paleisti programas, nustaymai.