Python (ir ne tik) mokomieji testukai

D
  • 3 Vas '14

Sveiki,

studentams kūriau, bet ir kitiems, manau, pravers http://galvosukykla.lt/testai

ps.: klausimų generavimą palengvina sistemėlė (dar gan alfa stadijoj)
http://code.google.com/p/algorithm-quiz/

E
  • 3 Vas '14

Vėl grįžtu nuo menų į mokslą, tai iškilo klausimas. Kokios konkrečiai python pritaikymo galimybės, ir specifika?
Tuo pačiu paklausiu, ar verta vietoj pascal'io mokytis c++ ir laikyti IT egzaminą su c++? Ar yra jaučiamas didelis sudėtingumo lygio skirtumas tarp šių kalbų?
P.S. Esu 11-tokas, turiu dar pusantrų metų.

A
  • 3 Vas '14

Tuo pačiu paklausiu, ar verta vietoj pascal'io mokytis c++ ir laikyti IT egzaminą su c++?

Geriausia yra mėginti pačiam. Jauni žmonės kažkodėl galvoja jog užtenk varnelę pažymėti prie kalbos/dalyko/specialybės, o švietimo įstaigos "sudiegs" žinias.

Išmokti programavimo principų galima su bet kuria kalba, pradžiai turbūt rekomenduočiau dirbti su ta, kuri labiau motivuoja.

Jei c++ pasirodytų faina kalba (bet tai žinosi tik pats pamėginęs) ir norėtum ateityje su ja dirbti tuomet beabėjo nėra prasmės mokytis paskalio. Kita vertus jei tave domina koks web programavimas manau geriau domėtis web technologijom ir paimti paskalį tik šiaip atsiskaitymui.

iškilo klausimas. Kokios konkrečiai python pritaikymo galimybės, ir specifika?

Jei trumpai, mano nuomonė python stipriausiai laikosi web developmento ir skriptinimo sferose.

A
  • 3 Vas '14

@dz0 rašė:
studentams kūriau, bet ir kitiems, manau, pravers galvosukykla.lt/testai

Tik pastebėjimas, bet šiaip manau jog prisijungimo apskritai reiktų tik tuo atveju jei norėtum sekti savo progresą, kitu atveju manau tai tik nereikalingas barjeras.

E
  • 3 Vas '14

@apocalipso rašė:
Geriausia yra mėginti pačiam. Jauni žmonės kažkodėl galvoja jog užtenk varnelę pažymėti prie kalbos/dalyko/specialybės, o švietimo įstaigos "sudiegs" žinias.

Aš ir neprašau įstaigos sudiegti žinias. Pascalis man atrodo pasenusi kalba, o nuo šių metų jau galima egzamine atsiskaityti ir c++, todėl ir kyla mintys apie praktiškesnių žinių įgijimą.
Na taip, pasibandysiu, sužinosiu.
P.S. Bent jau mano mokykloje dar nemoko c++, todėl ir kyla tokie klausimai.

D
  • 3 Vas '14

@eko rašė:
Bent jau mano mokykloje dar nemoko c++, todėl ir kyla tokie klausimai.

KTU organizuoja neakivaizdines "Programavimo pamokėles" (nemokamai) -- kaip tik tinka ruošiantis egzui -- konsultuoja išmanesni studžiai
http://konkursai.if.ktu.lt/index.php/taisykles

imo, C++ geriau negu Pascal (nes man Pascalis kaip pirmoji kalba buvo labai įaugęs į kraują, paskui pora mėn aklimatizacijos prie C stiliaus sintaksės užtruko... ypač koks masyvų numeravimas ir priskyrimas.., jei teisingai pamenu)

E
  • 3 Vas '14

Mhm... Man pascalis nepatinka iš principo. Praėjo jau jo era... ir jau senokai. O iš c++ tikiuosi ir naudos sulaukti.
Dėl KTU, tai man nelabai patogu, ~200km vis tik. Reikia pasiteiraut pažįstamų, gal jie galėtų pakonsultuoti. Bet kokiu atveju, laukit daug klausimų

PAPILDYTA
Pasižiūrėjau, tai jeigu gerai supratau, pamokėlės vyksta nuotoliniu būdu, bet į registraciją jau pavėlavau..