Pirmas ispudis nuo Ubuntu12.04 pirmosios beta

R
  • 4 Kov '12

Štai ir pasirodo pirmoji 12.04 Ubuntu beta versija.
Atsiunčiau, įdegiau virš 11.10. Įlindo visai gerai be problemų. Ką liečia išvaizdos: tas pats Unity darbastalis. Deja, kaip Kurėjai ir planavo - vietoj įprasto menu, naujas: HUD. Jis sukurtas visiškai naujai ir palengvina komandų, programų ir kitos mediatekos paeškos. Reikes priprasti mat 6alia nėra iprasto programų surušiavimo pagal paskirti Iš naujovių galima pastebeti kad valdimo skiriuje atsirado naujas punktas: Privacy, kuris leidžia paslepti savu bylų ar net ir visas papkes nuo kitų vartotojų, užsiregistravusių komputerije. Dar vienas p[akeitimas: Brightness and Lock[url:1xia2p4y]http://www.flickr.com/photos/77594247@N07/6805862058/ ( tai buvęs screanserver). Iš nelabai malonų bagų butu tai kad Ubuntu One įsidege ne iš pirmo karto - butent juo nautilus pletenis. mete kelis kart krash pranešymus. Dar vienas njuansas butu tai kad kairisis Unity dockas dabar ne slepiasi paledžiant kokia programą ant visą darbastalį. Turint didiji ekraną tai ne labai trukdo, bet ant kokio mažio laptopo Eepc ne žinau... gal galima kažkkaip padarioti kad dokas sleptusi, tačiau aš dar ne bandžiau. Symantic kartais lužta irgi, bet šaip veike stabiliai.
Tad po pirmo žvilgsnio likau gana patenkintas sistemą
Kitos nuotraukos čia: http://www.flickr.com/photos/77594247@N07/

S
saulys
saulius Bacevicius
  • 6 Kov '12

Su Beta ir po atnaujinimu kazkas negerai su energijos valdymu. Ventiliatorius garsiau sukasi nors apkrovimu beveik nerodo. Be to po atnaujinimu 06 03 2002 laptop nepabunda is miego. Su alfom buvo viskas tvarkoje sioje srity.

B
  • 12 Kov '12

Teisybe, mano hp nx6030 irgi nepabunda po sleepo. ekrana uzdarau ir atidarius perkrauti reikia.

@saulys rašė:
Su Beta ir po atnaujinimu kazkas negerai su energijos valdymu. Ventiliatorius garsiau sukasi nors apkrovimu beveik nerodo. Be to po atnaujinimu 06 03 2002 laptop nepabunda is miego. Su alfom buvo viskas tvarkoje sioje srity.

V
  • 13 Kov '12

Taip naujame kernelyje buvo rašoma, kad pagerintas energijos valdymas, matyt kai kur pataisė, kitur pagadino.
Man kompiuteris netik neužmigdavo, bet ir neišsijungdavo per OS, čia jis kaip tik užmigdavo. Išjungdavau NB nuspaudus įjungimo/išjungimo mygtuką. Problema su Nvidia tvarkyklė. Lauksiu naujesnios versijos.

Dar vienas njuansas butu tai kad kairisis Unity dockas dabar ne slepiasi paledžiant kokia programą ant visą darbastalį.

Nustatymuose gali nurodyt, kad dockų panelis sleptusi.

S
Shookees
Paulius
  • 21 Kov '12

Apskritai visai nebloga versija, patiko, kad visgi prirakino pagaliau docką, o ir hud'as gerai pasitarnauja. Žinoma, neskaitant pastovių įvairių programų lūžinėjimų, sukasi ne taip ir blogai. 3,2 kernelio išgirtasis taupumas dar nepasireiškė, tačiau neatpažino anei amd, nei intel integruotų vaizdūškių - teks laukt geresnių laikų.

Gal kas labiau nepatiko buvo tai, kad informaciniai burbulai (notifications) akį rėžiančiai mėlyni (ar čia man tik taip?).

Taip pat yra visai patogus įrankis 12.04 Ubuntu'usui - MyUnity, kuris leidžia keisti daugumą Unity nustatymų. Sakyčiau, kad būtent šitokio įrankio trūko nustatymuose

R
  • 21 Kov '12

@Shookees rašė:
Gal kas labiau nepatiko buvo tai, kad informaciniai burbulai (notifications) akį rėžiančiai mėlyni (ar čia man tik taip?).

Kažkuriuo metu taip buvo ir man. Dabar po atnaujinimų jau juodi.

@Shookees rašė:
Taip pat yra visai patogus įrankis 12.04 Ubuntu'usui - MyUnity, kuris leidžia keisti daugumą Unity nustatymų. Sakyčiau, kad būtent šitokio įrankio trūko nustatymuose.

Aš naudoju Unsettings.

Šiaip viskas veikia gerai, tik UbuntuOne negaliu prisijungt- žadėjo šią savaitę pataisyt.

S
saulys
saulius Bacevicius
  • 21 Kov '12

Keista, bet pas mane UbuntuOne eina be problemu.

R
  • 22 Kov '12

@saulys rašė:
Keista, bet pas mane UbuntuOne eina be problemu.

Po šiandienos atnaujinimų ubuntuone veikia jau gerai- sutvarkė. (Suvedus e. pašto adresą ir pass jungimosi mygtukas buvo neaktyvus.)

S
saulys
saulius Bacevicius
  • 24 Kov '12

Po sios dienos (kovo 24) atnaujinimu sistema neuzsikrauna, daeina iki wallpap ir py---ts.

A
  • 24 Kov '12

Pakentėkite tą mėnesiuką, nejau nenulaikot pelės

E
  • 24 Kov '12

@abrius rašė:
Pakentėkite tą mėnesiuką, nejau nenulaikot pelės

Juk reikia, kad kas nors bugus iki išleidimo surastų?

R
  • 24 Kov '12

Naujausi "pakeitimai" : unity dash paliko kažko labai juodas, pranešimo burbulai vėl kaikada "ryži" Vakar dar pastebėjau nepasileido žurnalų peržiūra, šiandien po atnaujinimų- ok.
Šiaip man viskas dirba gerai (buvo keleta man neaktualių bugų), jau dvi savaites pilnumoj naudoju kaip pagrindinę os, be jokių ten virtualbox...

V
  • 24 Kov '12

Na va ir su naujom (295.33) Nvidia tvarkyklėm tvarkoj. Pagaliau išsijungią NB normaliai.
P.S. Anksti džiaugiausi ...pora kartų suveikė ir vėl...

S
saulys
saulius Bacevicius
  • 25 Kov '12

Po sios dienos (kovo 24) atnaujinimu sistema neuzsikrauna, daeina iki wallpap ir py---ts.

Tai ka tik man vienam nuluzo, o kitiem geriau veikia. (persirasiau 3.2·9 kerneli ir viskas vel gerai)

S
Shookees
Paulius
  • 25 Kov '12

@saulys rašė:

Po sios dienos (kovo 24) atnaujinimu sistema neuzsikrauna, daeina iki wallpap ir py---ts.

Tai ka tik man vienam nuluzo, o kitiem geriau veikia. (persirasiau 3.2·9 kerneli ir viskas vel gerai)

kokį, kokį? Čia 3.2.0-09 ar kaip?

S
saulys
saulius Bacevicius
  • 25 Kov '12

o vat toki

saulius@saulius-HP:~$ uname -r
3.2.9-030209-generic
saulius@saulius-HP:~$
L
  • 25 Kov '12

@raimeksas rašė:
Naujausi "pakeitimai" : unity dash paliko kažko labai juodas, pranešimo burbulai vėl kaikada "ryži" Vakar dar pastebėjau nepasileido žurnalų peržiūra, šiandien po atnaujinimų- ok.
Šiaip man viskas dirba gerai (buvo keleta man neaktualių bugų), jau dvi savaites pilnumoj naudoju kaip pagrindinę os, be jokių ten virtualbox...

Pranešimų burbulai priklauso nuo spalvos koks wallpaperis ant ekrano, kažkur skaičiau, kad ima iš ekrano centro spalvą.

R
  • 25 Kov '12

@linius2 rašė:
Pranešimų burbulai priklauso nuo spalvos koks wallpaperis ant ekrano, kažkur skaičiau, kad ima iš ekrano centro spalvą.

Tai taip, bet pasirodo nevisada. Ta prasme įvairiai tie pranešimai atrodo.
Dar, dabar kažko naršyklė Opera pradėjo labai lėtai startuot- jau maniau nebeužkraus... (čia ne vienkartinis pastebėjimas).

R
  • 28 Kov '12

Paskutinės naujienos: įdiegta nauja programa automatiškai atsiranda louncheryje.