OpenOffice.org rašyklės dizainas

M
  • 24 Rugs '10

Aš taip pagalvojau, kad OOo labai trūksta kažko patogesnio dėl įrankių juostos. Manau būtų šaunu patiems ką sugalvoti ir po to bandyti pavaizduoti grafiškai ir tai kišti OOo kolektyvui, tarkim, aš manau, kad dalį įrankių ir dešinio klavišo juostos galima sugrūstį i permatomą apskritimą iššokantį paspaudus kokį nenaudojamą klavišą, pvz. super(win), tada nereiktų toli vesti pelės į viršų renkantis formatavimą. Pasimokinsiu geriau gimpinti ir pabandysiu nupiešt.

D
  • 29 Rugs '10

Na neradau geresnės temos, tai naujieną skelbiu čia:

„OpenOffice.org“ atvirojo kodo biuro programų paketo kūrėjų bendrija pareiškė apie projekto reorganizavimą.

„OpenOffice.org“ paskelbė apie savo atsiskyrimą nuo bendrovės „Oracle“. Dabar už „OpenOffice.org“ vystymą ir valdymą bus atsakingi kūrėjų koordinacinis komitetas ir nacionalinių projektų vadovai.

Projektas „OpenOffice.org“ atiteko „Oracle“ kartu su bendrove „Sun Microsystems“, kurią ji įsigijo šių metų sausį. Prieš 10 metų „Sun Microsystems“ įkūrė „OpenOffice.org“ partnerė.

Bendrovei „Oracle“ buvo pasiūlyta prisijungti prie projekto dalyvės teisėmis.

Po atsiskyrimo buvo nuspręsta pakeisti ir pavadinimą. Dabar paketą kurs „The Document Foundation“ organizacija, o pats paketas kol kas vadinsis „LibreOffice“.

Kūrėjai kreipėsi į „Oracle“ prašydami suteikti jiems teisę į „OpenOffice.org“ pavadinimą. Jei „Oracle“ sutiks, paketas turės ankstesnį pavadinimą.

Pagal:
elektronika.lt

M
  • 29 Rugs '10

as prie sitos temos dar viena klausima turiu. as pvz pasikeiciu theme ant gnome ir OOo taip pat nusidazo graziom spalvom, bet as visai nenoriu, kad pats dokumentas ekrane atrodytu pilkas, gal galima kaip nors atskirai sureguliuot OOo, kad nenaudotu gnome theme?

S
Shookees
Paulius
  • 30 Rugs '10

abejoju, jei neturi skin'ų pasirinkimo, reiškia naudoja pasirinktą sistemos temą.

M
  • 30 Rugs '10

aš ir ne į temą, Priemonės>pasirinktys>išorė. ten keičiasi spalvos, lyg.

M
  • 30 Rugs '10

riemonės>pasirinktys>išorė. ten keičiasi spalvos, lyg.

Aciu! Veikia !!!