Ubuntu 10.10 Maverick Meerkat

D
  • 23 Geg '10

Taigi ekstremalai gali jau ruošis testuoti Ubuntu 10.10:

When Ubuntu 10.10 Maverick Meerkat will be out, you will be able to upgrade as usual, by pressing Alt + F2 and entering "update-manager -d".

But right now (Alpha 1 wasn't even released yet!), you'll have to tweak some things to be able to upgrade. For now there isn't even an ISO available with Ubuntu 10.10 Maverick Meerkat.

Warning: only upgrade for testing purposes! Ubuntu 10.10 Maverick Meerkat is in very early development stages so a lot of things might not work! You have been warned!

This being said, here's how to upgrade from Ubuntu 10.04 Lucid Lynx to Ubuntu 10.10 Maverick Meerkat:

  1. Replace every "lucid" coinsurance in the sources.list file with "maverick" and run a dist-upgrade:
    sudo sed -i 's/lucid/maverick/g' /etc/apt/sources.list && sudo aptitude update && sudo aptitude dist-upgrade
  1. Now all you have to do is run the following commands and you'll upgrade Ubuntu 10.10 Maverick Meerkat:
    sudo aptitude install update-manager-core
    sudo do-release-upgrade -d

Pasaidariau jau šitą ir laukiu alpha leidimo, kai leis padaryti pilną distributyvo atnaujinimą

D
  • 23 Geg '10

Čia šiaip įrodymas:

nuotrauka1

P
  • 24 Geg '10

Jau tau tik girtis

V
  • 3 Bir '10

Kas pageidaujat, jau galima patestuotį ir Alfa 1.
http://cdimage.ubuntu.com/releases/10.10/alpha-1/

D
  • 4 Bir '10

Reiks pas ką nors nueiti ir prisijungti prie normaslaus interneto ir atsinaujint, nes išsikrausčiau iš bendrabučio ir dabar tik mobilų internetą teturiu

M
  • 7 Bir '10

na va , igrudau kubuntu 10.10, kaip ir viskas veikia
tik kai sugalvojau parsiusti tvarkykles savo ati hd3470 ka siule pats linux, tai po restarto vaizdo nebeturejau
kaskas spalvas isliejo
perrasiau is naujo, nes nezinojau kaip istrinti tas tvarkykles kai vaizdo nera(bemokslis)
aisku visi efektai ir taip veikia, tai kam ten kaska dar siulo ?
veikia viskas stabiliai, na man kaip ir bedu nera
tik reiks dar pazaisti su sulietuvinimu, kaskaip mozila, opera ir skype nenori suletuveti

M
  • 7 Bir '10

o burtininkas esu
skype ir opera per nustatymus susilietuvina

M
  • 11 Bir '10

naujienos
po sendienos atnaujinimu 10.10 pradejo dirbti pastebimai leciau, lyg vaizduskes tverkykles blogai dirbtu
nors visi efektai veikia
ati ka siulo naujausia , netinka sitai versijai, kernelis per naujas
na jei per keleta dienu nesusitvarkys reiks pereiti prie 10.04
gerai kad esu palikes

M
  • 11 Bir '10

dar vakare papildomai atnaujinau, vel veikia stabiliai ir greitai
ps. as cia vienas tik 10.10 teturiu
tarp kitko pas mane kubuntu 10.10

N
  • 11 Bir '10

tai kad ner del ko instaliuot alpha 1, jau palaukt bent jau beta2, tada nor matysis naujoves.

M
  • 11 Bir '10

jau alpha1 kernelis naujasnis ir uzkrovimas greitesnis

N
  • 11 Bir '10

kad tas uzkrovimas neilgai issilaiko. va menuo pradejo nuo lucid ir +10sek prie bootup turiu, nors viskas minimaliai nustatyta kad krautusi ir ner bereikalingu programu. nautilus dirba kaip vezlys. zodziu savaite graziai padirbo ir pradejo letet viskas. o meerkatan prikis vel nereikalingu featuru. geriau rupintusi sparta ir stabilumu, bei suderinamumu, nei kazkokiais windicatoriais ir pan. beto idomus ju sprendimas nebepalaikyti zemesnes nei i686 architekturos... kaskart kerneli padaro taip kad vis maziau hardwaro pripazysta.

M
  • 11 Bir '10

na as keikiausi, bet po vakariniu atnbaujinimu taip graziai dirba
neaisku ar ilgai

A
  • 12 Bir '10

Tas boot'up'as juntamas, tik tiems, kurie turi dual core ir super druper pc mono proc'ams kažin ar juntamas tas užsikrovimo skirtumas.

M
  • 14 Bir '10

ar as anksciau nepastebejau
bet daba kubuntu rodo
Platformos versija 4.4.85 (KDE 4.4.85 (KDE 4.5 Beta2))

N
  • 15 Bir '10

pastebejau gera dalyka, kad pvz siunciant ka ar atnaujinant sistema juostoje rodo kiek atsisiunte, koks dydis ir atsisiuntimo greitis. 10.04 rodo tik kiek paketu siuncia.

A
  • 15 Bir '10

@monstras rašė:
jau alpha1 kernelis naujasnis ir uzkrovimas greitesnis

Kerneliui atnaujinti nebūtina MM
http://www.ramoonus.nl/2010/05/19/linux ... nux-10-04/

N
  • 15 Bir '10

bet dabar 10.10 alpha1 naudoja 2.6.35 kerneli.

M
  • 15 Bir '10

@AlgimantasB rašė:

@monstras rašė:
jau alpha1 kernelis naujasnis ir uzkrovimas greitesnis

Kerneliui atnaujinti nebūtina MM
http://www.ramoonus.nl/2010/05/19/linux ... nux-10-04/

ir tada mano 10.04 nebesirba kaip priklauso
bandziau i 10.10 isirasyti vaizdo tvarkykles, sistema nebeuzsikrove
atsisiunciau is ati, nepavyko irasyti, ismete kad kernelis netinka
tai jei kam gerai veikia su senu, tai geriau nerizikuoti

N
  • 15 Bir '10

man ir sudinai veike su tuo nauju tad istryniau.