Užlūžta Ubuntu 14.04

S
  • 17 Geg '14

Ubuntu 14.04 naudoju nuo pat išleidimo ir iki šiandien jokių problemų nebuvo. Šiandien nuo ryto kompas kelis kartus naršant internete užlūžo. Klaviatūra neveikė, pelė judėjo, bet niekur nesispaudė. Teko resetinti kompą.

Nežinau sutapimas ar ne. Vakar atnaujinau Intel video tvarkykles pagal http://www.phoronix.com/scan.php?page=a ... ibaf&num=1

sudo apt-add-repository ppa:oibaf/graphics-drivers && sudo apt-get update && sudo apt-get dist-upgrade

Vakar veikė gerai, o šiandien prasidėjo problemos

S
  • 17 Geg '14

Pasinaudojau PPA-PURGE. Matysiu kaip bus

J
  • 13 Bir '14

Man tik suinstaliavus prasidėjo nuotykiai: iš pradžių nebenusispaudžia mygtukai ir pan., nors pelės žymeklis juda, paskui jis nustoja judėti ir po jau spaudžiu restart mygtuką. Kitas variantas: PC restartuoja pats praėjus apie 5 - 10 minučių nuo įjungimo. Beveik spėjau suinstaliuoti vieną programą naujoj Ubuntu versijoj... bet daugiau nieko.
Instaliavau todėl, kad turimoj 10.10 nebeveikia programų centras ir t.t.
Apie restartus netgi instaliuojant yra tema https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+source/linux/+bug/1309578.
Labai nusivyliau. Jeigu anksčiau kartais kokiam žmogui pasiūlydavau pabandyti Ubuntu, tai dabar jau neberizikuosiu. O ir pačiam kyla abejonių dėl naudojimo, nes senoj versijoj kažkas naujo jau nebetinka, nauja versija neveikia, o kažką daryt reikia.
Win XP tam pačiam kompe veikia ~ 5 metus, krūvos programų suinstaliuota, ištrinta, pasilikę ir t.t., o laksto kaip žaibas ir jokių sutrikimų. Tik kraunas ilgiau nei win7 ar ubuntu...

V
  • 13 Bir '14

@jam rašė:
Man tik suinstaliavus prasidėjo nuotykiai:...

Švariai instaliuotas (formatuojant atskirą /home skirsnį, jei buvo padarytas) ?

J
  • 13 Bir '14

Eee... pasirinkau variantą "Šalia esamos OS" - PC buvo trys OS (winXP, Ubuntu 10.10, Win7), dabar 4. Ką siūlė daryti instaliacinis CD, tą ir dariau - suformatuotas skirsnis ~ 20GB sistemai.

V
  • 13 Bir '14

Ačiū, kiek suprantu kažkokie bugai yra su video tvarkyklėm. Lauksim 14.04.1 versijos.

A
  • 16 Bir '14

Kaip ja paleisti Ubuntu 14.04 LTS ? Noriu pasikeisti turima Ubuntu 9.10 i naujesnia juos versija nenorejau kelis kartus naujintis is 9.10 tad parsisiunciau iso faila is ubuntu su juos rekomenduojama versija ir neina juos paleisti nes tik pradejus krautis ubuntu parodo pranesima kad kernelis nesukompiliotas mano procesoriui ir reikia naujinti bios kur cia problema? iso failas su Ubuntu 14.04 LTS yra skirta senesnems kompams 32bitu iki 2GB ram atmintes koks yra mano kompiuteris .

A
  • 17 Bir '14

@aaaaaa rašė:
neina juos paleisti nes tik pradejus krautis ubuntu parodo pranesima kad kernelis nesukompiliotas mano procesoriui ir reikia naujinti bios

Berods nuo 12.04 LTS Ubuntas numetė senų CPU supportą, kurie nepalaiko i686 ir PAE technologijų. Čia tik spėjimas, nes klaidos pranešimo nepateikei (būtų geriau jei pateiktum pranešimo tekstą).

V
  • 17 Bir '14

Terminale

lscpu

pirma ir antra eilutė atkopink.
i386 nebepalaiko Linux-ai.

A
  • 18 Bir '14

Isitraukiau sena HP compaq kompa ant kurio praktiskai viska eina palesti ir nors nenoredama vistiek pasileido ta Ubuntu 14.04 ispradziu ismete pranesima del bios ir kernelio netikimo paskui uzluzo prie lietuviu kalbos pasirinkimo ismete kazkoki exit code 00xx075 tiksliai jau neprsimenu , is trecio karto pasileido tik tiesiai jau ubuntu defaultine /angliska be kalbu pasirinkimo tik labai letai veikia jauciu kompo vaizdo plokste posilpne yra inteline 945 ir dar norejau paklausti ar programu mygtukas ir pas ubuntu (kaip pas win8) panaikintas kazkaip niekaip neradau