Smulkūs klausimai :)

X
  • 19 Lap '09

Nors aš čia naujokas, tačiau labai jau didelė netvarka forume... yra labai gerų temų su atsakymais, tačiau jas nustuma į galą tokios temos su pavadinimais "Padėkit/Ką daryti?/Turiu problemą ir t.t." Na mano pasiūlimas čia rašyti tokius klausimus, kuriem tikrai nebūtina kurti temos, na tokius smulkius klausimus Beto, kiekvienas čia parašęs savo klausimą, ateis pažiurėti ir atsakymo (savaime suprantama), bet pamatis netik atsakymą, bet ir kitų vartotojų klausimus... manau dauguma kurie žinos atsakymą, tuo pačiu jį ir parašys

Tai nėra vien mano klausimų tema, čia klausti galit visi

P.S Jeigu tokia tema jau yra, tai atsiprašau... Labai nepykit, o šią ištrinkit tik jeigu tokia tema jau egzistuoja, tai manau ji turėtų ūti pirmoje vietoje

S
  • 19 Lap '09

Manau forumas geriausiai tinka diskusijoms, tai tame labai didelės tvarkos ir nepadarysi. O visą naudingą informaciją reikia perkelti į Dokumentacijos skiltį, kur informacija pateikiama aiškiai, vienoje vietoje ir t.t.

A
  • 19 Lap '09

Gal kas galit pasidalint linkais kur būtų atsisiųst temų ant ubuntu 9.10?

X
  • 19 Lap '09

O kaip pakeisti ta icona kur Pagrindinį meniu atidaro? ir kur tų iconų gaut?

R
  • 19 Lap '09

Ten pat ir ikonu ieskok. Meniu ikona keiciasi pakeitus ikonu tema arba isskleidi ikonu temos archyva ir redaguoji ikonas kokias tik nori. Gnome ikonu temoj logotipo ikona yra kazkur /places/start-here.png

X
  • 19 Lap '09

Kažkur esu matęs ant desktopo meniu mkaip makintošo kaip tai padaryt?

R
  • 19 Lap '09

Ten yra global menu. 9.10 versijoj ubuntu del jo nepasileidzia programos. 9.04 veikia gerai. Jeigu idomu, kompiliuokis http://code.google.com/p/gnome2-globalmenu/

X
  • 19 Lap '09

GLX-Dock (Cairo-Dock with OpenGL) yra kazkas lb panasaus i tai ko norejau PPP ir veikia bent jau kolkas atidaro firefox ir t.t. nebent Tu turejai omeni kad kazkokiu kitu programu neaatidaro

R
  • 19 Lap '09

As apie meniu kalbu, kaip ir tu minejai,o ne apie dokus

X
  • 19 Lap '09

O ar yra kokia programa kaip ant kde screen gadgetams deti? be sitos kur nesenai rasiau?

R
  • 20 Lap '09

Yra screenlets.

A
  • 20 Lap '09

Veikia kam nors ant screenlets orai? Kaip nustatyti tą zip kodą?

L
  • 20 Lap '09

Mano nuomone, puikiai išdirbtos temos su garsais ir ikomomis ir labai lengvai įdiegiamos:

  1. įsidedi projekto repozitorijas;
  2. įsidiegi norimą temą arba visas projekto temas (arba per konsolę arba per synaptic'ą);
  3. nueini į išvaizdos keitimus ir pasirenki norimas temas, kurios siūlo net gi joms skirtus tapetus.

http://www.bisigi-project.org/?lang=en

A
  • 20 Lap '09

O kaip padaryti, kad ant skirtingu desktopu butu skirtingos temos? Ir ar imanoma padaryt, kad ant vieno destopo butu awn, o ant kito ne?

A
  • 20 Lap '09

Kaip padaryti, kad būtų galima moziloje paspaudus ratuką vest puslapį?

D
  • 20 Lap '09

Edit>Preferences>Advanced>General>Browsing>uždėk varnelę ties "Use autoscrolling", na gali dar ir ties "use smooth scrolling".

X
  • 20 Lap '09

Kaip ijungt apachesu php5 ir phpmyadmin?

Bei gal pythono tutoriala linuxam galit duot? nuo beveik nulio D

D
  • 20 Lap '09

Prašom - čia, čia, ir čia ir be abejonės - http://www.google.lt/