Ubuntu 14.04 LTS
Atsisiųsti

Atsakyti į komentarą

Svečias portretas

11,10 buvo š... 12 irgi tokia

11,10 buvo š... 12 irgi tokia pati atrodo... Naudojausi, ne kartą, ir niekada nepateisino mano vilčių, procą ėda net jokių užduočių neatliekant, vaizdas striginėja net su 8800GTS vaizdūške, ramų ėda apie 1gb (kiek win7) tai kuo jie geresni? programos prastos, langai atsidarinėja lėtai, software center lūžta paprašius įrašyti daugiau nei vieną programą, o kada normaliai išjungiau net nebepamenu, pagr naudojamas mygtukas - restart... net pelės taip dažnai nespaudau. Apgailėtina os. Garsas kaip po kibiru... nei muzikos paklausysi, nei filmą pažiūrėsi. Kokia prasmė turėt gerą pc jei ši os tiesiog nepajėgia išnaudoti privalumų, o jei nori kad veiktų turi knistis kiauras paras. Tai sistema no-liferiui, nes žmogus turintis gyvenimą tokio š nenorėtų, kam patinka kai niekas neveikia ir viskas stringa... o jie vis giriasi kad išvaizdą kažkurios programos pakeitė ar dar kokį nieką patobulino, kokia iš to nauda...

Galit neatrašinėt į mano postą, nes vistiek čia negrįšiu ir neskaitysiu, ir žinau, kad ginti puls tiktai laido riteriai na arba tiesiog programuotojai, kurie iš to duoną valgo. Gailiuosi kad radau šią os, į balą išmestas mėnesis brangaus laiko... nuoširdžiai nekenčiu šito brudo, o rašau tam, kad jei kenčiau su ta os, nepagailėsiu kelių min ir parašyti, kad naujokai net nerizikuotų gadinti nei savo nervų nei kompo, nei laiko. Peace.

Atsakyti

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai. If you have a Gravatar account, used to display your avatar.
  • Web puslapiu adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Leidžiamos HTML žymės: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br><b>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Images can be added to this post.

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą